Стипендія імені Стремоусова: на окупованій Херсонщині загарбники виховують майбутніх пропагандистів

Стипендія імені Стремоусова: на окупованій Херсонщині загарбники виховують майбутніх пропагандистів

Автор: Марина Поліщук 19 Ноября 2023 14:30

Окупанти продовжують розвивати культ особистості померлого затятого рашиста Кирила Стремоусова. На черзі – запровадження іменних стипендій студентам фейкових «вузів» на території окупованих українських регіонів.

Нагадаємо, що на початку листопада, у річницю смерті заступника гауляйтера Херсонщини Стремоусова, у тимчасово окупованому Сімферополі на кладовищі встановили пам’ятник у повний зріст на могилі «героя». Також йому присвятили документальний фільм «Кирилиця Стремоусова» і виставку особистих речей та фото.

Таку активну діяльність у формуванні культу особи Стремоусова проводить одіозний російський пропагандист Олександр Малькевич, якого в Росії називають першим заступником голови комісії зі ЗМІ Громадської палати РФ. У своїх дописах в пабліках він називає Стремоусова своїм «добрим товаришем». До речі, саме Мелькевич знімав документальний фільм про зрадника.

А днями він повідомив про призначення «іменних стипендій Кирила Стремоусова» п’ятьом студентам з «нових регіонів», як рашисти називають тимчасово окуповані регіони України.

«П'ять іменних стипендій Кирила Стремоусова незабаром присудять студентам медіаспеціальностей у нових регіонах Росії. По одній – для учнів вузів ДНР, ЛНР, Запорізької області та дві – Херсонської області», – пишуть пропагандисти, посилаючись на слова Малькевича, якого представляють також як завідувача «кафедри журналістики та медіакомунікацій» створеного окупаційною владою «Херсонського державного педагогічного університету».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова ректорка, псевдодекан та розкидані факультети: як працює фейковий «Херсонський педагогічний університет»

Малькевич пояснює, що стипендія носитиме ім'я Стремоусова, бо він «зробив великий внесок у становлення російської Херсонщини та справді серйозно вплинув на медійну сферу в Херсонській області», а ще він «відкривав першу медіашколу в Херсоні і навіть проводив там заняття».


Фото з пропагандистських пабліків

Пропагандисти повідомляють, що зараз «студенти Херсонської області беруть активну участь в освітній програмі першої в Росії медіашколи нових регіонів», яку нещодавно відкрили в окупованому Генічеську. Цікаво, їх навчають вести репортажі так, як під час окупації правобережжя Херсонщини їх вів недолугий Стремоусов? Типу «всьо стабільно, нікакой панікі нєт»?

Не шкодуючи грошей, зокрема й впроваджуючи подібні стипендії імені всіляких негідників типу Стремоусова, загарбники активно взялися за молодь – професійно навчають її брехати, щоб вона несла в маси потрібні Москві наративи. Кремлівська влада продовжує інформаційну війну, а «бійців» для неї формує з-поміж молодих українців окупованих регіонів, зокрема й Херсонщини.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому у вільному Херсоні ще й досі можна натрапити на російську пропаганду на радіо й ТБ 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів