Автор: Марина Поліщук 04 Августа 2022 13:50

Сказав - як з мосту впав! Російських окупантів викрили на черговій брехні

Сказав - як з мосту впав! Російських окупантів викрили на черговій брехні

Нещодавно ми повідомляли, що окупанти намагаються ремонтувати Антонівський автомобільний міст. Причому роблять це кустарним способом, просто накриваючи пошкоджені ділянки аеродромними плитами. Звісно, що надійність мосту після такого ремонту викликає великі сумніви. Але для російських загарбників, які звикли брехати на кожному кроці, примножуючи свої неіснуючі «заслуги», той ремонт - привід укотре пропіаритися.

Тож днями росіяни заявили, що Антонівський міст біля Херсона вже наступного тижня відкриють для руху транспорту. Про це повідомило ЗМІ окупантів «Кримфінформ», пише «Українська правда». В статті пропагандисти цитують віцепрем’єр-міністра Росії Марата Хуснулліна, який запевнив, що «на початку наступного тижня він [міст] уже буде готовий». Російський чиновник також гордо заявив, що, мовляв, над відновленням мосту працювала компанія, яка зводила Кримський міст.

До речі, Хуснуллін це сказав на зустрічі з пропагандистськими журналістами в Херсоні. «Ми знайшли і базу, і людей, які в цьому розуміються. Ми запросили найкращу мостобудівну компанію в країні, яка будувала найбільшу кількість мостів – і найскладніших. Це та сама компанія, що будувала наш Кримський міст», – пишномовно розпинався перед писаками Хуснуллін.

Та вже за деякий час після публікації стало відомо, що ця гучна заява окупантів - ні що інше, як чергова брехня.

Жодні структури російського мільярдера та друга Путіна Аркадія Ротенберга не планують брати участь, та їх навіть і не запрошували брати участь у відновленні Антонівського мосту в Херсоні. Про це речник бізнесмена повідомив у коментарі одному з російських ЗМІ, пише «Стопкор».

«Ані "СГМ-Міст", ані інші структури Аркадія Ротенберга не планують брати участь і не отримували запрошення брати участь у цьому проекті», — сказав речник бізнесмена.

Генпідрядником будівництва Кримського мосту була компанія Ротенберга «Будгазмонтаж». Для будівництва Кримського мосту було створено її дочірню структуру «СГМ-Мост».У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

Окупанти в Херсоні змогли сформувати лише 3 школи та 10 садочків – педагоги відмовляються від співпраці

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі

Підтверджено ще одну ракетну атаку по Антонівському мосту