Скадовська влада призупинила роботу комунальних підприємств громади
Міський голова Скадовська Олександр Яковлев

Скадовська влада призупинила роботу комунальних підприємств громади

Автор: Євген Веселов 22 Сентября 2022 17:43

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі заявив законний міський голова Скадовська Олександр Яковлев:


«До мене надходять запитання щодо сплати за комунальні послуги.
На жаль, усі комунальні підприємства нашої громади захопленні та знаходяться під управлінням окупаційної адміністрації.


Керівника КП "Очисні споруди" звільнено за грубе порушення законів України.
Керівник КП "Водне господарство" перебуває в відпустці без збереження заробітної плати .


Тому на початку вересня було прийнято рішення про призупинення роботи усіх комунальних підприємств Скадовської громади. Відповідно з 1 вересня призупинено нарахування та стягнення оплати за надані місцеві комунальні послуги.
Нагадаю, що електрое

нергія та газ продовжує надходити від українських постачальників, тому необхідно продовжувати сплачувати за ці послуги відповідним постачальникам.


Щодо сплати за послуги місцевим комунальним підприємствам, які знаходяться під управлінням окупаційної адміністрації, можна сказати лише те, що ці підприємства нині працюють поза межами правового поля України, і тому про рівень відносин з ними кожен має приймати рішення самостійно», - зазначив Яковлев.


Ситуація із наданням комунальних послуг на тимчасово окупованих територіях Херсонської області дійсно складна. Справа у тому, що підприємства, які їх надають, опинилися під контролем окупантів, як, наприклад «Херсонобленерго». Окупанти вимагають від населення сплачувати за ці послуги на їхні рахунки, в іншому випадку погрожують відключенням. Але ж ту саму електричну енергію або газ по комунікаційним мережам ці підприємства фактично продовжують отримувати з території вільної України.


Для подальшого постачання енергоресурсів повинні бути оплачені вже спожиті обсяги, але звісно ніяких платежів з окупованих територій не надходить. Окупаційна влада таким чином просто грабує українських постачальників енергоносіїв, кладе гроші, які надходять від споживачів, собі у кишеню. Законні представники того ж «Херсонобленерго» чи «Херсонгазу» кажуть про те, що сплачувати потрібно на українські рахунки компанії.


Приєднуйтесь до Телеграм-каналу «Херсонська Гривна»

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів