Ситуація на лівобережжі Херсонщини: ЗСУ зберігають позиції на північ від Піщанівки

Ситуація на лівобережжі Херсонщини: ЗСУ зберігають позиції на північ від Піщанівки

Автор: Ян Ярчук 08 Июня 2024 14:00

Геолокаційні кадри, опубліковані 7 червня, показують, що Збройні Сили України утримують позиції на північ від Піщанівки, що в Олешківській громаді на Херсонщині.

Про це йдеться в аналітичному звіті Інституту вивчення війни:

«Станом на 7 червня українські сили зберігають позиції в інших місцях на східному (лівому березі) Херсонської області за межами свого невеликого обмеженого тактичного плацдарму поблизу Кринок. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 червня, показують, що українські сили зберігають позиції на північ від Піщанівки (на північний схід від Олешок) на заході (правий) берег Верхньої Конки».

У Інституті вивчення війни додали, що 27 травня Генштаб ЗСУ зазначив, що українські сили утримують позиції поблизу Кринок та «інших лівобережних плацдармів».

На фоні цього російські мілблогери стверджують, що російські сили наразі ведуть бої з українськими силами на дачах поблизу Антонівського мосту (півн. Олешки).А також говорять, що українські війська діють на прилеглих до Кринок островах і періодично заходять у населений пункт групами загонів.

Водночас російські окупаційні канали вже традиційно вкотре повідомили про «ліквідацію плацдарму» в Кринках.

У Генштабі ЗСУ ці заяви окупантів спростовують. У щодденому зведенні інформується, що на Придніпровському напрямку російські окупанти один раз намагалися відтіснити українських захисників у районі Кринок. Однак, втрат позицій не допущено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог акумулював сили: росіяни відновили штурм острова Нестриги на Херсонському напрямку

7 червня Сили оборони півдня України також повідомляли про безуспішні російські штурми:

«На лівобережжі Дніпра, на тимчасово окупованій Херсонщині, ворог здійснив 4 безуспішні штурми в районі населеного пункту Кринки. Зазнавши втрат, відійшов на свої вихідні позиції».

Також зазначається, що українські бійці продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання позицій.

Головне фото ілюстративне, Генштаб ЗСУ/фейсбук

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів