Син колишнього мера Одеси став «заступником» Сальдо в окупаційному «уряді» Херсонської області
Фото з відкритих джерел

Син колишнього мера Одеси став «заступником» Сальдо в окупаційному «уряді» Херсонської області

Автор: Марина Поліщук 27 Май 2023 13:20

26 травня в окупованому Сімферополі відбулися збори кремлівських посіпак – представників окупаційних «урядів» захоплених Росією Херсонської та Запорізької областей. Про це збіговисько повідомив у телеграмі так званий «голова Криму» Сергій Аксьонов. Примітним фактом на зборах була присутність сина колишнього мера Одеси, який приїхав у ролі «заступника губернатора Херсонської області», пише Асоціація реінтеграції Криму.

«Загалом нічого гідного для згадування на цьому колаборантському шабаші не відбулося. Прогнозовано, з урахуванням «комерційних реалій», на ньому «зволив бути» Євген Балицький і «не доїхав» Володимир Сальдо.

Єдиною примітною подією варто вважати першу появу на публіці в ролі злочинного заступника губернатора Херсонської області Володимира Боделана, неодноразово згаданого нами представника одеського мафіозного клану», - ідеться в повідомленні Асоціації.


Фото: Facebook/Association of Reintegration of Crimea

Володимир Боделан 1975 року народження – син почесного громадянина Одеси та колишнього мера міста Руслана Боделана. 2 травня 2014 року в Одесі Володимир Боделан, будучи начальником обласного управління з надзвичайних ситуацій, наказав не гасити палаючий Будинок Профспілок. Тоді загинуло, нагадаємо, близько 50 людей.

Після цього Боделан утік до окупованого Криму, де обіймав посади в окупаційній адміністрації. Зокрема, з 2016 року він відзначився в ролі «керівника центру стратегічних досліджень цивільного захисту» окупантів у Сімферополі. Із 2019 року Боделан став «помічником» Аксьонова, а з жовтня 2020 року – «заступником голови адміністрації Сімферопольського району».

Далі, в умовах повномасштабної російської агресії, Володимир Боделан «зник з радарів», і в соціальних мережах зазначали, що він, можливо, «нарешті залишив Сімферопольський район». І ось він «сплив» у Генічеську – заступником маріонетки Сальдо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як колаборант Сальдо намагався уникнути конфіскації та чому це йому не вдалося

«Нове пришестя» колаборанта з іронією прокоментував експерт Асоціації реінтеграції Криму Борис Бабін:

«Хоча Боделана окупанти явно готували не "на Генічеськ", але не сталося, що злочинно бажалося. Думаю, що на злочинному місці Сальдо тепер будь-хто "у темі" перевірив би у власному "кабінеті" вогнегасник».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів