Сили оборони півдня знищили 68 окупантів на лівобережжі Херсонської області

Сили оборони півдня знищили 68 окупантів на лівобережжі Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 11 Февр. 2024 12:40

Сили оборони півдня заявили про відбиття двох ворожий штурмів за минулу добу на лівобережжі Херсонської області. Окупанти понесли втрати та відійшли на вихідні позиції. 

Минулої доби на лівому березі було ліквідовано 68 російських військових. Також підтверджено знищення 11 гармат, 11 одиниць автобронетехніки, човна та розвідувального безпілотника типу "Zala".

"Окупанти не припиняють аеророзвідку, тиснуть артилерійськими обстрілами, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів, вдається до застосування авіації", - додали в ОК "Південь". 

Аналітики Інституту вивчення війни зазначають, що в Кринках тривали позиційні бої. За даними російських джерел, командування ворожого угруповання "Дніпро" знову кинули на штурм плацдарму ЗСУ підрозділи 328 десантно-штурмового полку 104 десантної дивізії.

Відомо, що минулої доби штурмові дії окупантів проводилися при підтримці артилерії мінометів та вогню танків. Але знову ворог не має взаємодії між підрозділами, про що пишуть самі російські військові у телеграм-каналах з так званого "z-середовища". 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів