Сальдо вже не повернеться. Замість нього окупанти планують призначити Губарєву?

Сальдо вже не повернеться. Замість нього окупанти планують призначити Губарєву?

Автор: Євген Веселов 13 Сентября 2022 19:45

12 вересня на теренах інформпростору з’явилася новина про начебто загибель гауляйтера Сальдо в реанімації у Москві. Через декілька годин сам зрадник цю новину спростував, записавши коротке відеозвернення, де він запевняє, що в нього все гаразд і скоро повернеться на Херсонщину.

Проте 13 вересня один із російських Telegram-каналів, посилаючись на співрозмовника в російській владі, ознайомленого із ситуацією, повідомив, що Сальдо не повернеться до «керівництва» регіоном – його назвали «профнепридатним» через крадіжки.

«Сальдо не був у комі, це прикриття. Він крав, після чого його фактично усунули від посади голови адміністрації Херсонської області», – повідомив канал, цитуючи своє джерело.

Це ж джерело додає, що офіційно звинувачення Сальдо пред'явити не можуть, бо гроші в Херсон надходять із Москви готівкою.

У якості наступника Сальдо розглядається Катерина Губарєва, яка зараз є заступником голови російської окупаційної адміністрації Херсонської області.

Зазначений перебіг подій цілком ймовірний - усі херсонці знають, що гауляйтер Сальдо завжди крав. Адже людина, яка з 2002 року до 2014 рік мала офіційний дохід лише у вигляді заробітної плати із бюджетних коштів, працюючи спочатку міським головою Херсона, а потім народним депутатом ВРУ, офіційно є міліонером.

До його статків входить цілий ряд об’єктів нерухомості, які він украв у міста. Про масштаби привласнення комунального майна стало відомо після гучної «домініканської справи».

У такій ситуації мудрий народ каже – горбатого могила виправить, на що ми всі й сподіваємося.

Що стосується Катерини Губарєвої, то вона народилася 5 липня 1983 року в місті Каховка. Це відома колаборантка терористичної організації «Донецька народна республіка» - займала посаду так званого «міністра закордонних справ» ДНР і є «депутатом Народної Ради ДНР». Губарєва - дружина підозрюваного в державній зраді ватажка терористів Павла Губарєва.

16 червня 2022 року було оголошено про призначення Катерини Губарєвої заступником керівника російської окупаційної адміністрації Херсонської області.

Пожирання павуками одне одного в банці триває.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів