Автор: Євген Веселов 12 Сентября 2022 19:10

Сальдо знову живий та повертається

Сальдо знову живий та повертається

Сьогодні, 12 вересня 2022 року, деякі новинні та телеграм-канали розповсюдили новину, що так званий глава «російської окупаційної військово-цивільної адміністрації» Херсонської області, а інакше кажучи гауляйтер Володимир Сальдо помер у реанімації токсикологічного відділення НІІ імені Скліфосовського в Москві. Повідомлялося, що це сталося внаслідок застосування отруйних речовин, що викликало тромбоемболію легеневої артерії.

Навіть його заступник Кирило Стремоусов написав прощальну епітафію.

На жаль, це виявилося не так. Гауляйтер Сальдо власноруч записав відеозвернення, в якому заявив, що начебто тримає ситуацію в Херсонській області під контролем. При цьому зовнішній вигляд колаборанта свідчить, що він має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Стремоусов прибрав своє прощальну заяву щодо Сальдо. Виходить, що й він зарано зрадів.

Нагадаємо, що Сальдо - депутат Херсонської міськради VIII скликання від партії свого імені «Блок Володимира Сальдо», нардеп України VII скликання (Партія регіонів), заступник Голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Також Сальдо - тричі міський голова Херсона з 2002 до 2012 року (три каденції). Колишній член проросійської партії ОПЗЖ. Сальдо до сих пір є повним кавалером ордена «За заслуги».

Сальдо брав участь у засіданні колабораціоністського урядового органу «Комітету порятунку» в Херсоні 17 березня. Офіс Генпрокурора України відкрив провадження щодо державної зради, пов'язаної зі створенням псевдооргану влади на Херсонщині. Зокрема, Сальдо оголосили про підозру.

Після окупації Херсона російськими військами в ході російського вторгнення в Україну 26 квітня Сальдо був призначений головою «російської окупаційної адміністрації» Херсона. У червні 2022 року отримав російське громадянство від тимчасової окупаційної влади Херсона.

14 червня 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд затвердив заборону діяльності партії «Блок Володимира Сальдо» в Україні.

5 серпня через погіршення здоров'я його відвезли в Крим і ввели в медикаментозну кому. 6 серпня його доставили в Москву й поклали до реанімації токсикологічного відділення інституту імені Н. Скліфосовського. 

Що ж, воскресіння вже траплялися з херсонськими колаборантами. Узяти хоча б нардепа-зрадника Олексія Ковальова. На нього був замах чи він сам його інсценував - він вижив. А потім все ж таки покинув цей світ або від’ємно вижив після візиту представників херсонського руху опору.

Приєднуйтеся до нас:

На окупованій Херсонщині хірург торгує на ринку, аби не лікувати окупантів

«Знайти координати й вдарити по них»: як 18-річна жителька Херсонщини вираховує окупантів (фото, відео)

Херсонці - про «покращення» життя від Росії

Херсонський театр імені Куліша відкрив новий театральний сезон у Києві

Наслідки псевдореферендуму: зрадник Сальдо вже розпорядився провести мобілізацію на окупованій Херсонщині