Сальдо відкупляється від жертв російських обстрілів

Сальдо відкупляється від жертв російських обстрілів
Автор: Євген Веселов 15 Мар. 2023 11:43

Цинічні заяви про те, що українські військові обстрілюють лівобережні населені пункти тимчасово окупованої росіянами Херсонщини, – це те, що робить ворог. При цьому місцеві жителі точно володіють інформацією, хто насправді їх атакує, бо бачать траєкторію обстрілів та знають, що українські військові не стріляють по цивільній інфраструктурі. Натомість росіяни ховають свою техніку та боєкомплекти саме серед будинків мирних людей і звідти наносять удари по правому та по лівому берегу.

Днями гауляйтер Херсонщини Сальдо на пропагандистському каналі заявив наступне:

«Я собираю информацию по каждому человеку, который погиб или пострадал из-за обстрелов. Мы распространяем на их семьи выплаты, как и на военных: при ранении выплачивается материальная помощь до трех миллионов рублей, при смерти - до пяти, чтобы хоть как-то компенсировать и дать возможность ощутить поддержку государства».

Таким чином ідеться про неприкритий обман, коли ворог намагається видати свої обстріли за роботу українських військових, а виплатами відкупитися від відповідальності.

Наслідки обстрілу росіянами житлового будинку в Олешках 14 березня 2023 року. Фото з телеграм-каналу «Николаевский Ванек»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник Сальдо хоче провести російські вибори в Херсоні

Також неадекватний гауляйтер Сальдо кинув виклик британському премєр-міністру:

«В ответ на санкции, которые на Западе вводят против Российской Федерации, жителей России, руководителей, в том числе и меня, есть другое предложение. Мы приглашаем премьер-министра Великобритании Риши Сунака в Херсонскую область: пусть приедет, мы ему обеспечим безопасность, дадим возможность ознакомиться со всей ситуацией, поговорить с людьми», - заявив зрадник.

До речі, апелювання до відомих авторитетних людей - це відомий примітивний прийом привертання уваги до себе, коли ти нікому не цікавий. Видається кумедним, коли злочинець Сальдо запрошує «в гості» одного з найвпливовіших людей світу, причому прем’єр Великобританії навіть ніколи не дізнається про це «запрошення».

Приєднуйтеся до нас:

Чергове словоблуддя Сальдо. Зрадник заявив про побудову нового кварталу в Генічеську та відновлення роботи портів

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ

Херсонські підлітки, яких окупанти вивезли в Крим, таємно зафільмували своє життя в полоні

Погрози, підвал, побиття… Хто та як знущається над українськими дітьми, вивезеними до Криму «на відпочинок»