Російський десант на лівобережжі Херсонщини укомплектували мобілізованими в'язнями

Російський десант на лівобережжі Херсонщини укомплектували мобілізованими в'язнями

Автор: Іван Підлісний 05 Янв. 2024 12:25

З російських джерел стало відомо про поповнення окупаційних підрозділів на лівобережжі Херсонщини за рахунок мобілізованих через великі втрати живої сили внаслідок "м'ясних штурмів". 

Нова партія мобілізованих рашистів прибула в 70 мотострілкову дивізію. Остання, як повідомляла "Гривна", відзначилась вбивством мирного населення. Нагадаємо, що військовий цієї дивізії в стані алкогольного сп'яніння вбив мирного жителі в Новий рік та поранив іншого військового в місті Олешки. Злочин став підставою для направлення комісія фсб, яка перевіряє випадки зловживання алкоголем. 

Повідомляється також про поповнення в десантних військах, які дислокуються на лівобережжі Херсонської області. Зокрема, в один із підрозділів 104 десантно-штурмової дивізії було набрано в'язнів з російських колоній та в'язниць, про що повідомляє один із телеграм-каналів, що пов'язаний з офіцерами угруповання "Дніпро". 

Ситуація з мобілізацію ув'язнених обуруює офіцерів, які вимагають від командувача угруповання "Дніпро" та десантних військ генерала Теплинського віддати наказ "забрати тільняшки" у такого поповнення або піти з посади. 

Варто додати, що Генштаб ЗСУ повідомив про 6 безуспішних штурмів окупантів на лівому березі Дніпра за минулу добу. 

"Загарбники не відмовляються від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби противник здійснив 6 безуспішних штурмових дій, але українські воїни й надалі утримують зайняті позиції та завдають окупантам значних втрат", - повідомили в Генштабі ЗСУ. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Росіяни відводять з Херсонщини підрозділи мотострілкової бригади, які штурмували позиції ЗСУ

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів