Росіяни відводять з Херсонщини підрозділи мотострілкової бригади, які штурмували позиції ЗСУ

Росіяни відводять з Херсонщини підрозділи мотострілкової бригади, які штурмували позиції ЗСУ

Автор: Іван Підлісний 30 Декабря 2023 15:20

Окупанти почали виводити свої підрозділи з Херсонщини на "відновлення". Зокрема, мова про 205-му окрему мотострілкову бригаду. 

Про відведення повідомив військовий оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. За його словами, ця бригада діяла на рубежі населених пунктів Піщанівка - Пойма, що на лівобережжі Херсонської області. 

Експерт пов'язує це відведення великими втратами в боях проти ЗСУ, які утримують плацдарми на лівому березі Дніпра. 

"Нагадаю, що втратившим боєздатність підрозділ вважається коли втрати в ньому досягають та перевищують 30%. В нинішніх реаліях, російське окупаційне військо рідко коли виводять підрозділи із зони бойових дій на відновлення навіть при втратах 60%", - зауважив Коваленко. 

Військовий оглядач зазначив, що "відновлювати" підрозділи будуть в тимчасово окупованному Криму. Зокрема, в Джанкої. 

Нагадаємо, що раніше про величезні втрати окупантів внаслідок штурмів позицій ЗСУ на лівобережжі повідомила британська розвідка. Мова про новосформовану 104 гвардійську повітряно-десантна дивізію, яка діяла в районі населеного пункту Кринки. 

Як раніше повідомляла "Гривна", за минулу добу ЗСУ відбили 10 штурмів росіян на лівому березі Дніпра. Окупанти понесли втрати та відступили. Відомо про втрати рашистів у живій силі та техніці.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів