Російські окупанти завезли на лівобережжя Херсонщини хімічні речовини для застосування проти ЗСУ

Російські окупанти завезли на лівобережжя Херсонщини хімічні речовини для застосування проти ЗСУ

Автор: Іван Підлісний 24 Янв. 2024 12:31

В мережі з'явилася інформація про наміри російських окупантів застосувати проти українських військових хімічну зброю. 

Про плани ворога повідомила команда evocation.info, посилаючись на власні джерела в розвідці. За інформацією групи, проти ЗСУ окупаційна армія планує застосувати хімічну речовину хлорпікрин. 

"При взаємодії з вогнем хлорпікрин перетвориться в бойову хімічну речовину фосген. Ціллю цих дій є знищення українського плацдарму в районі Кринок", - заявили в evocation.info. 

Наразі відомо, що хлорпікрин росіяни завезли в населені пункти Скадовськ, Чаплинка та Каланчак на тимчасово окупованій частині Херсонської області. 

"За результатами провокації рашисти передбачають втрати і серед своїх військ, але планують відновити їх за рахунок резервів. Наразі окупанти накопичили резерви особового складу для поповнення близько 30% втрат на лівому березі Херсонщини", - зазначили в команді evocation.info. 

Варто нагадати, що застосування забороненої хімічної зброї вже фіксувалося раніше на лівобережжі Херсонської області. Інформацію про це розповсюдив Інститут вивчення війни у грудні минулого року. Мова про аерозольні гранати К-51.

У січні цього року про черговий факт застосування хімічної зброї заявив доброволець 24 ОШБр "Айдар" Станіслав Бунятов.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів