Російські окупанти знову застосовують хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини

Окупанти знову застосували хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомляє телеграм-канал “Говорять Снайпер”, який веде доброволець 24 ОШБр “Айдар” Станіслав Бунятов. 

За його словами, боєприпаси з отруйними газами ворог скидає з безпілотників в районі населеного пункту Кринки, де тривають важкі бої. 

Також Бунятов заявив, що першого січня росіяни атакували позиції ЗСУ застосовуючи піхоту та танки. Українські військові відбили штурми окупантів. Як раніше повідомляла “Гривна”, за добу бійці ЗСУ відбили 18 штурмів на лівому березі Дніпра. 

Варто нагадати, що застосування забороненої хімічної зброї вже фіксувалося раніше на лівобережжі Херсонської області. Інформацію про це розповсюдив Інститут вивчення війни у грудні минулого року. 

Мова про аерозольні гранати К-51, які наповнюються подразнюючим газом CS (2-хлорбензальмалононітрил), різновидом сльозогінного газу, який використовується для боротьби з масовими заворушеннями (також відомий як агент контролю заворушень [RCA]).

Однак тоді ОК “Південь” не підтвердили та не спростували інформацію про застосування ворогом хімічної зброї.

 

  • Пов'язані записи

    Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

    24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

    Подробиці
    Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

    Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

    Подробиці