Російські окупанти знову застосовують хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини

Окупанти знову застосували хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомляє телеграм-канал “Говорять Снайпер”, який веде доброволець 24 ОШБр “Айдар” Станіслав Бунятов. 

За його словами, боєприпаси з отруйними газами ворог скидає з безпілотників в районі населеного пункту Кринки, де тривають важкі бої. 

Також Бунятов заявив, що першого січня росіяни атакували позиції ЗСУ застосовуючи піхоту та танки. Українські військові відбили штурми окупантів. Як раніше повідомляла “Гривна”, за добу бійці ЗСУ відбили 18 штурмів на лівому березі Дніпра. 

Варто нагадати, що застосування забороненої хімічної зброї вже фіксувалося раніше на лівобережжі Херсонської області. Інформацію про це розповсюдив Інститут вивчення війни у грудні минулого року. 

Мова про аерозольні гранати К-51, які наповнюються подразнюючим газом CS (2-хлорбензальмалононітрил), різновидом сльозогінного газу, який використовується для боротьби з масовими заворушеннями (також відомий як агент контролю заворушень [RCA]).

Однак тоді ОК “Південь” не підтвердили та не спростували інформацію про застосування ворогом хімічної зброї.

 

  • Пов'язані записи

    На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

    У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

    Подробиці
    Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

    ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

    Подробиці