На лівобережжі Херсонщини окупанти готуються до примусової мобілізації працівників підприємств

На лівобережжі Херсонщини окупанти готуються до примусової мобілізації працівників підприємств

Автор: Іван Підлісний 23 Февр. 2024 12:30

Російські окупанти продовжують примусову мобілізацію українців на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ. 

За інформацією активістів, на лівобережжі Херсонщини окупаційна влада змушує працівників місцевих підприємств (в тому числі й "комунальних") відмічатися у так званих військкоматах. 

В АТЕШ зазначили, що багатьох працівників підприємств викликали до російського військового комісаріату вже більше двох-трьох разів. Але більшість громадян продовжують ігнорувати вимоги окупантів. Також відомо, що мережа цих військкоматів розширилися. Додаткові було відкрито в будівлях районних рад. 

"Гауляйтери неодноразово заявляли, що ніякої мобілізації не буде, але вони брехали і брехатимуть ще більше. Тому хочемо нагадати їм, що в них залишився останній шанс для того, щоб схаменутися, зв'язатися з нами і почати виправляти свої помилки. Ті, хто цього не зробить, зовсім скоро не зможе вже робити ані хороше, ані погане", - заявили в АТЕШ. 

Як раніше повідомляла "Гривна", окупаційна влада може оголосили мобілізацію на Херсонщині вже у квітні цього року. 

Нагадаємо, що проект наказу про мобілізацію на лівобережжі Херсонщини було оприлюднено в мережі у серпні минулого року. Тоді сальдо намагався спростувати цю інформацію, назвавши документ "черговим фейком" від українців. Однак вже у вересні 2023-го з'явився офіційний наказ «про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області» за підписом "військового комісара" Вадима Шуригіна.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів