Росіяни викрали доньку свого ж гауляйтера Скадовська

Росіяни викрали доньку свого ж гауляйтера Скадовська

Автор: Євген Веселов 07 Декабря 2022 07:59

У одному з наших матеріалів про колоборантів Херсонщини ми розповідали, що окупаційна влада для тиску на своїх же поплічників використовує членів їх сімей. Мова йшла про те, що за словами експерта Центру Близькосхідних досліджень Сергія Данилова, у Скадовську була викрадена і вивезена в Кабардино-Балкарії десятирічна донька голови російської окупаційної адміністрації Скадовська Олександра Віталіївна Хотієнко.

Пізніше стало відомо про подробиці цієї справи зі слів того ж Сергія Данилова:

«Олександра Хотієнко – десятирічна донька колаборантки – т.зв. «мера» Скадовська, незаконно утримується російською владою на Північному Кавказі в Кабардино-Балкарії як заручниця.
Російські окупанти вмовили голову російської окупаційної адміністрації Скадовська Людмилу Хотієнко, що її доньці краще вирушити у безпечніше місце у зв'язку з наближенням лінії фронту. Після прибуття до Кабардино-Балкарії Олександрі Хотієнко призначили опікунів. У юридичному сенсі, за російським законодавством, через деякий час її мати - Людмила - може бути позбавлена батьківських прав.

Дізнавшись про появу непроханих опікунів, Людмила Хотієнко намагалася виїхати до дочки, але на в'їзді до Криму її розгорнули назад. Таким чином, фактично десятирічна Олександра Хотієнко зараз перебуває Кабардино-Балкарії у становищі заручниці. А «мер» Скадовська тепер перебуває у російських окупантів на гачку. Один неправильний рух та її позбавлять батьківських прав. Практика брати в заручники родичів вищих посадових осіб була поширена в азіатських імперіях у середні віки».

«Путін піклується зустрічається з «матерями» солдатів і в той же час забирає дітей у інших матерів. Росія – країна терорист!», - підсумовує Данилов.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів