Росіяни евакуюють з Нової Каховки колоборантів, тривають бої на Кінбурнській косі

Росіяни евакуюють з Нової Каховки колоборантів, тривають бої на Кінбурнській косі

Автор: Євген Веселов 28 Ноября 2022 14:34

Нова Каховка, на жаль, ще залишається під окупацією російської армії. Українське військо декілька тижнів тому у листопаді вийшло на правий берег Дніпра і визволило місто Берислав.

Зараз триває взяття під вогневий контроль лівобережжя, у тому числі і Нової Каховки, як це робилося при визволенні правого берега. Генеральний штаб України із зрозумілих причин не повідомляє про подробиці, але, скоріш за все, деякий прогрес є. Адже російська окупаційна адміністрація, яка, до речі, евакуювалося з міста раніше, зараз вивозить з Нової Каховки своїх посіпак – зрадників. Про це повідомляє Центр національного супротиву.

Як зазначається, за повідомленнями місцевого підпілля, всі активні колоборанти залишили Нову Каховку. Йдеться не лише про тих, хто обіймав посаду в окупаційній адміністрації, а й тих, хто брав участь у спільних з росіянами рейдах проти місцевого населення, та залякував й примушував мешканців до співпраці.

Всі активні зрадники залишили місто, бо відчувають що його звільнення – це справа часу.

Водночас Центр національного спротиву закликає місцевих мешканців залишити місто до моменту його деокупації ЗСУ.

Разом з тим керівниця прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк розповіла в ефірі національного телемарафону, що на західному фланзі Херсонського напрямку - на Кінбурнській косі в Миколаївській області, тривають бойові дії, але ситуацію ускладнюють погодні умови.

«Там відбувається те саме, що відбувається по всій Україні - війна. Там відбуваються бойові дії, і робота дуже складна, зокрема і через те, що специфічні і погодні умови (шторми, вітер), специфічне і саме географічне розташування», - сказала вона.

"Усе це - дуже великий спектр факторів, які треба враховувати і дочекатися офіційного зведення Генерального штабу, тільки вони можуть сповістити про те, що дійсно відбувається, і коли дійсно можна радіти", - додала очильниця прес-центру.

Окрім того, Гуменюк зазначила, що про Кінбурнську косу говорять і в контексті "зернового коридору", адже миколаївські порти можливо додати до ініціативи лише після повного звільнення області.

Віримо у ЗСУ!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів