Ректорка окупаційного

Ректорка окупаційного "університету" може очолити так звану "Херсонську обласну думу"

Автор: Іван Підлісний 19 Сентября 2023 12:30

Головна путінська політсила "єдина росія" запропонувала на посаду окупаційної "Херсонської обласної думи" кандидатуру Тетяни Томіліної. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ. 

Наразі її називають ректоркою "Херсонського педагогічного універститу", який рашисти створили на базі Херсонського державного університету під час окупації Херсона. Кандидатуру Томіліною направлять на затвердження "президіуму генради партії". 

Не обійшлося й без пропагандистських цитат від кремлівських посіпак, щодо можливої очільниці "облдуми". Зокрема, висловився політичний гастарбайтер з держдуми рф Ігор Кастюкевич. 

"10 років тому Тетяна Юріївна практично сама стала проти фашизму в Україні. Її позбавили посади, але не зломили", - заявив Кастюкевич. 

Варто додати, що Тетяна Томіліна з 2012 по 2015 рік очолювала Херсонський Академічний ліцей імені Мішукова при ХДУ. В скандали щодо проросійської позиції вона почала потрапляти з 2014 року, коли в херсонських ЗМІ почала з'являтися інформація про її вподобання зрадників України та російських загарбників з так званих лнр та днр. Особливо запам'яталася Томіліна своєю виборчою кампанією на виборах міського голови Херсона у 2015 році. Тоді вона стала розповсюджувати російські фейки щодо "американських біолабораторій" в Херсоні, задовго до того, як це стало основною лінією кремлівської пропаганди. Підтримував на тих виборах Томіліну рух зрадника України Віктора Медведчука "Український вибір", який майже відкрито працював на рф. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що депутат держдуми рф Ігор Кастюкевич, який є "куратором" Херсонщини від кремлівського уряду, заявив про складання мандату задля роботи на окупованій території в так званому "парламенті". Також він заявив про плани очолити "обласну думу".

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів