Депутат держдуми рф планує очолити окупаційний

Депутат держдуми рф планує очолити окупаційний "парламент" Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 16 Сентября 2023 11:00

"Політичний гастарбайтер", депутат держдуми рф від путінської політсили "єдина росія" Ігор Кастюкевич планує очолити окупаційний "парламент" Херсонської області. Про це він заявив у своєму Telegram-каналі. 

Кастюкевич зазначив, що складає повноваження депутата держдуми. На сайті парламенту російської федерації вже навіть зареєстрована відповідна постанова. Нижня палата держдуми розгляне її 19 вересня на пленарному засіданні. Як зазначено в тексті постанови, Кастюкевич припинить повноваження депутата від 15 вересня, з моменту написання заяви про складання мандату. 

Як раніше повідомляла "Гривна", Ігор Кастюкевич, за фейковими результатами псевдовиборів, які раніше окупанти провели на окупованих територіях України, його було обрано до "обласної думи Херсонської області" від "єдиної росії"

Додамо, що поки невідомо, чи складе повноваження депутата держдуми рф інший "переможець" виборів до окупаційної облдуми Леонід Слуцький - послідовник одіозного українофоба Володимира Жириновського та очільника партії "ЛДПР". Зазначимо, що він очолив списки партії не лише у Херсонській області, а й у Запорізькій, Донецькій та Луганській. Раніше в пресслужбі "ЛДПР" заявили, що рішення, в якому саме регіоні "осяде" їхній лідер, буде прийнято по "результатам виборів". 

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України затримала у Херсоні інформаторку Ігоря Кастюкевича, якого кремль призначив "куратором" тимчасово окупованої частини Херсонщини. Затримана коригувала російські обстріли обласного центру.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів