Психіатрична допомога в Херсонській міській громаді: як отримати послуги безкоштовно

Психіатрична допомога в Херсонській міській громаді: як отримати послуги безкоштовно

Автор: Ян Ярчук 08 Июля 2024 14:35

Активні бойові дії негативно впливають на тільки на фізичне, але й на ментальне здоров’я херсонців, які можуть страждати від розладів психічного здоров’я через війну. Медики продовжують працювати та надавати необхідну допомогу жителям Херсонської громади

З початком повномасштабного вторгнення допомога у сфері психічного здоров’я стала одним із пріоритетів Програми медичних гарантій. 

В Херсоні продовжує працювати комунальний заклад «Херсонський міський психіатричний центр», де надають спеціалізовану допомогу населенню. Там проводяться амбулаторні прийоми мешканців міста та області. При необхідності, під час прийому, лікар безкоштовно видає ліки хворому за рецептами державної програми «Доступні ліки».

Про це повідомили в Херсонській МВА.

Якщо це необхідно, дільничні лікарі-психіатри виїжджають до хворих за місцем проживання. Після амбулаторного огляду фахівець може виписати направлення до Херсонської обласної психічної лікарні. 

Також працює лікарсько-консультативна комісія, що видає експертні висновки з приводу розв’язання соціальних питань (група інвалідності, заключення щодо висновків для ВЛК) та інше. 

«Реєстратори отримують за добу 120 запитів від різних державних установ (виконком, поліція, прокуратура, СБУ, ВЛК та інші). Сам заклад відвідує за добу 100-180 осіб», – прокоментували у Херсонській МВА.

Отримати безоплатно психіатричну допомогу в стаціонарі можна і за направленням лікаря, і звернутися особисто. Бригада швидкої медичної допомоги може доставити до місця лікування або перевезти з іншого медзакладу. Рішення про госпіталізацію схвалює лікар-психіатр після психіатричного огляду пацієнта. 

Записатися на прийом або отримати консультацію можна за номерами телефонів: 0552225787, 0552493076.

Фото: Херсонська МВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів