Закордонний паспорт для дитини з Херсонської громади: як отримати безкоштовно

Закордонний паспорт для дитини з Херсонської громади: як отримати безкоштовно

Автор: Ян Ярчук 06 Июля 2024 19:00

Дітям до 18 років можна безкоштовно оформити закордонні паспорти. Ця безкоштовна послуга доступна для жителів Херсонської міської територіальної громади (м. Херсон та старостати).

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Нещодавно громадська організація «Десяте квітня» безкоштовно видали закордонні паспорти херсонським дітям із багатодітних родин. 

Роман Мрочко зазначив, що, враховуючи великий попит, Херсонська міська військова адміністрація досягла домовленостей з представниками Благодійного фонду «Вітри змін». Вони будуть допомагати безкоштовно оформляти паспорти громадянина України для виїзду за кордон дітям Херсона до 18 років.

Перелік документів, які заявник (один з батьків або законний представник) зобов’язаний надати для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:
          1) свідоцтво про народження дитини;
          2) паспорт громадянина України для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні (ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру);
          3) реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) за наявності;
          4) документ, що посвідчує особу одного з батьків або законного представника (паспорт-книжечка або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
           5) документ, що підтверджує повноваження особи, як законного представника. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грошова допомога херсонцям, які постраждали внаслідок російської агресії: куди звертатися

Зазначимо, послуга з оформлення закордонного паспорта для дитини – безкоштовна. Вона діє лише для дітей до 18 років і лише з Херсонської міської територіальної громади (м. Херсон та старостати). Оформлення паспорта відбувається лише при наявності усіх підтверджуючих документів. 

Форма реєстрації родин з дітьми ХМТГ на отримання закордонних паспортів. Після подання заявки на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для вашої дитини (ваших дітей) з вами зв’яжуться представники благодійного фонду для роз’яснення подальших дій. 

Додаткова інформація за телефоном: +380 99 024 0078

Фото: УНІАН

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів