Псевдоректорці Аграрно-економічного університету повідомлено про підозру

Псевдоректорці Аграрно-економічного університету повідомлено про підозру
Автор: Євген Веселов 16 Мар. 2023 13:22

Колишня доцентка Херсонського державного аграрно-економічного університету Євгенія Чернишова 1982 року народження у липні 2022 року, коли Херсон був у тимчасовій окупації, а окупаційна «влада» почала впроваджувати російські стандарти освіти, добровільно погодилася зайняти посаду «ректора» ХДАУ. Розповідаємо всі подробиці зради.

14 березня на сайті Офісу Генерального прокурора України з’явилося повідомлення про підозру за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України) по відношенню до Чернишової.

Читайте також Зрадник Сальдо хоче провести російські вибори в Херсоні

У тексті підозри наводяться докази протиправної діяльності псевдоректорки. На час отримання злочинної пропозиції від так званої директорки окупаційного департаменту освіти Тетяни Кузьміч очолити захоплений виш, вона була українським державним службовцем, працювала у управлінні фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби Херсонської області. Під «керівництвом» Чернишової була незаконно зареєстрована за російським законодавством юридична особа «Херсонський аграрний університет». До речі, стосовно Кузьміч правоохоронними органами скеровані до суду обвинувачувані акти за зраду та колобораційну діяльність.

У своєму інтерв’ю пропагандистським ресурсам 3 серпня Чернишова запрошувала вступників та студентів до університету в якості «ректорки».

24 вересня у інтерв’ю вона повідомила, що на базі університету працює виборча дільниця з проведення референдуму, чим виказала підтримку незаконному псевдореферендуму.

7 жовтня Чернишова у якості «ректора» брала участь у проросійському заході «Волонтери zа мир», під час якого на честь дня народження путіна представники університету висаджували дерева на 4 Таврійському.

Читайте також Окупаційна «влада» призначає псевдоректорів захоплених університетів.

Наразі зрадниця має підозру, проводиться слідство за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.
Їй загрожує від 10 до 12 років в’язниці (з додатковими обмеженнями та конфіскацією майна або без такої).

Нагадаємо, у квітні 2022 року ХДАУ було переміщено до Кропівницького, де університет продовжує діяльність за українським законодавством. В.о. ректора є Юрій Кирилов.

Приєднуйтеся до нас: