Прокудін – про виплати жителям Херсонщини та нові гуманітарні офіси для переселенців

Прокудін – про виплати жителям Херсонщини та нові гуманітарні офіси для переселенців

Автор: Дарина Лапіна 17 Июня 2024 18:00

Власники пошкодженого та зруйнованого внаслідок російських обстрілів житла на Херсонщині продовжують отримувати грошові компенсації від держави. Також жителі області, які вимушені були покинути свої домівки через російську агресію та переїхали в інші українські міста, можуть отримати допомогу в спеціальних гуманітарних офісах.

За тиждень, що минув жителі Херсонщини надіслали 69 нових звернень на отримання фінансової допомоги для ремонту житла, пошкодженого внаслідок російських обстрілів. В межах програма єВідновлення цього тижня комісія нарахувала 2,6 млн грн компенсації 22 родинам.

Про це розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. 

Також шістьом власникам вщент зруйнованого майна держава виплатила 12,5 млн грн. для придбання нових домівок. Ще 17 людей подали заявки на отримання житлових сертифікатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подати заяву до міжнародного Реєстру збитків, якщо ваше житло пошкоджене чи знищене

Також в декількох українських містах продовжують працювати Гуманітарні офіси Херсонської області. Зокрема, таких офіс працює в Києві. Щодня його працівники обслуговують понад 100 переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток у столиці та області. А таких людей тільки за офіційними даними - понад 50 тисяч.

 «У хабі можна отримати продуктові набори, безоплатну юридичну та психологічну допомогу, дізнатись про вільні вакансії. Також тут облаштували дитячий куточок. Працюємо над відкриттям таких хабів у місті Дніпро та на заході Україні», - зазначив начальник ХОВА.

Нагадаємо, офіс хабу працює за адресою: м. Київ, вул. Гаврилишина, 11А (з 9.00 до 16.00 щодня крім вихідних). Контактний номер: 068-944-78-51.

Такий самий офіс продовжує працювати і у Кривому Розі. Офіс хабу працює за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Софії Перовської, 6 (з 9.00 до 16.00 щодня крім вихідних). Телефони для довідок Гуманітарного хабу: 063-335-03-11, 099-961-50-46.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовна допомога херсонським переселенцям у Києві та Кривому Розі: куди звертатись

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів