Продав будинок, бізнес у Великій Британії та переїхав на Одещину: як іноземець допомагає українцям під час війни

Продав будинок, бізнес у Великій Британії та переїхав на Одещину: як іноземець допомагає українцям під час війни

Автор: Ян Ярчук 27 Май 2024 16:30

Сьогодні в боротьбі з російським агресором поряд з українцями стоять й громадяни інших країн, які чітко розуміють, що якщо не зупинити Росію зараз – вона піде далі. Стів Хадсон один з тих, хто також допомагає українцям з перших днів війни. За цей час він доставив вже сотні тонн гуманітарно вантажу для жителів Херсонської, Одеської та Миколаївської областей.

Стів Хадсон раніше проживав одному з сіл у графстві Камбрія Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, до України чоловік вперше приїхав у 2016 році і полюбив її всім серцем. Свою історію він розповів інформаційній агенції «Юг.Today».

Велика війна застала Стіва в Миколаєві, звідки він невдовзі виїхав до Великої Британії, аби розпочати волонтерську діяльність. Спершу возив гуманітарну допомогу до України на власній автівці, а потім знайшов однодумців.

«Я придбав вантажівку, що надало можливість перевозити близько 20 тонн гуманітарної допомоги за раз. Далі я прийняв рішення продати свій будинок та бізнес у Сполученому Королівстві та переїхати до України».

Так, у серпні 2023 року він оселився у селі Безім’янка Тузлівської громади Білгород-Дністровського району, що на Одещині. За словами іноземця, йому одразу полюбилася ця затишна місцина До цього села він перше потрапив рік тому у справах благодійної організації «Вежа», де чоловік працює й нині.

Крім того, волонтер одразу розпочав роботу з відновлення села, привів до ладу сільський парк та стадіон, активно допомагає у місцевому будинку «Матері та дитини».

Чоловік говорить, що надихається українцями, які так самовіддано борються за свободу своєї країни:

«Щодня я бачу, як український народ бореться з російськими нацистами. Мені розриває серце, коли я стикаюся з сім’ями, де діти втратили батьків, а дружини – чоловіків. Це без сумніву злочин. Але український народ має наснагу, аби боротися за майбутнє своїх дітей. Вони повинні бути натхненням для решти світу, який має багато чому навчитися в України».

Під час гуманітарних місій волонтер вже доставив сотні тонн гуманітарного вантажу для жителів Херсонщини, Миколаївщини та Одещини.

«До Херсона я поїхав через місяць після деокупації. Я був шокований, які руйнування завдала Росія регіону, оскільки я був там і раніше. Теж саме можу сказати й про Миколаївщину. Я давав їжу 14-річній дівчинці з Херсона, що жила під окупацією і бачив, як вона нарешті посміхалася. Розуміння того, що пережила вона та її родина стало для мене натхненням для подальших дій», – наголошує Стів Хадсон.

Також чоловік активно розповідає правду про події в Україні та руйнівні наслідки російської агресії у соцмережах.

Скриншоти з відео «Юг.Today»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів