Призовників з окупованої частини Херсонщини можуть направити на фронт

Призовників з окупованої частини Херсонщини можуть направити на фронт

Автор: Іван Підлісний 29 Сентября 2023 17:45

Сьогодні стало відомо про початок призову на строкову службу в російській армії з 1 жовтня жителів тимчасово окупованих територій України. Призову підлягають жителі зазначених регіонів, які отримали російський паспорт (стали громадянами рф). Це, зокрема, Херсонська та Запорізька область. 

Ще 26 вересня гауляйтер Херсонщини володимир сальдо заявляв, що жителі ТОТ не будуть призвані до лав армії рф. Але сталося все навпаки. Про призов заявили в міноборони росії. Зрозуміло, що така новина спричинила резонанс серед цивільного населення поки окупованої частини області. Тому в хід пішли російські пропагандисти. 

Останні, посилаючись на слова офіційних осіб "міністерства нападу" рф, заявили, що строковиків з "нових регіонів" не будуть направляти в зону "спеціальної військової операції" - так називають на росії повномасштабну війну проти України. Але й тут є свої "але". 

В так званому генштабі міноборони рф заявили, що нібито нових строковиків не будуть направляти в "зону СВО". Такі заяви від них вже лунали на початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, але де-факто строковики опинилися в Україні. І воюються зараз, підписавши "контракти". Тепер же подібні заяви лунають відносно майбутніх "рядових" в лавах армії рф з тимчасово окупованих територій нашої держави. Але й в цих заявах є свої нюанси. 

Так, видання "Lenta.ru", відоме пропагандистською риторикою (додамо, що всі офіційні росЗМІ є підконтрольні кремлю), передало слова представника генштабу зс рф, який заявив, що призовників не будуть направляти в "зону СВО". А далі той же представник прямим текстом каже, що частину цих самих призовників будуть переводити у "війська". 

"Представник генерального штабу заявив, що строковиків не будуть направляти в зону спеціальної військової операції. За його словами, третина з призовників буде направлена в учбові сполучення та військові частини. Там вони в строк до п'яти місяців освоять сучасну військову техніку та отримають військово-облікову спеціальність. Після цього строковиків направлять у війська", - пише росЗМІ. 

Простими словами, направлять на війну в Україну. І це заява не аби кого. РосЗМІ приводить слова заступника начальника головного організаційно-мобілізаційного управління генштабу, контр-адмірал Володимир Цимлянський. Тобто, частину призовників з окупованих територій України примусово мобілізують для війни проти України. Про те, як до такого мобілізаційного резерву будуть відноситися самі ж "батьки-командири", мова не йде. Давно відомо, що мобілізовані жителі так званих лнр/днр стали гарматним м'ясом у війні з Українською державою. Додамо, що взагалі такі дії рашистів є порушенням Міжнародного права. Але хто буде на це звертати уваги в країні-вигнанеці, де головною метою є виконання злочинних наказів бункерного диктатора путіна. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів