Правобережну Херсонщину повністю розмінують за 2,5 роки – ХОВА
Ілюстративне фото

Правобережну Херсонщину повністю розмінують за 2,5 роки – ХОВА

Автор: Дарина Лапіна 27 Февр. 2024 13:00

Близько двох з половиною років знадобиться саперам, щоб знешкодити всі російські міни на деокупованому правобережжі Херсонщини. Такий прогноз дав начальник управління інформаційної та внутрішньої політики ХОВА Олександр Толоконніков.

В ефірі телемарафону 26 лютого він зазначив, що наразі вже розміновано 210 тис. га правобережної Херсонщини із 683 тис. га.

За словами речника ХОВА, відносно швидкі темпи розмінування деокупованих територій зумовлені збільшенням кількості саперів. Якщо на початку року Херсонщину від ворожих мін зачищали 170 вибухотехніків, то станом на 26 лютого їхня чисельність на цьому напрямку зросла до 1050-ти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмінування Херсонщини: запорізький сапер – про роботу на деокупованих територіях

Під час телемарафону Олександр Толоконніков також розповів про регулярні обстріли прибережної частини області росіянами. Попри постійну небезпеку, там живе чимало людей.

«Приблизно 10% залишається цивільних, це в більшості люди похилого віку, які не хочуть виїжджати, хоча ми їх вмовляємо. До них постійно приїжджає і староста села, коли затишшя між обстрілами, і поліція, і родичі звертаються і просять їх забрати. Але ми не можемо цього зробити проти їхньої волі», – зазначив Толоконніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скасування виплат змусить частину ВПО повернутися на небезпечні території – Омбудсман звернувся до уряду 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів