У Криму російські окупанти набирають масовку для участі у

У Криму російські окупанти набирають масовку для участі у "виборах путіна" на лівобережжі Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 15 Февр. 2024 11:50

Російські окупанти вдаються до всіх можливих способів імітації "виборчого процесу" на тимчасово загарбаній частині Херсонської області. 

Як заявив в ефірі Громадського радіо речник обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков, росіяни планують завозити на "дільниці" масовку з інших регіонів. Зокрема, з тимчасово окупованого Криму, де вже розміщені оголошення про набір "масовки". 

"Окупанти бачать, що немає на Херсонщині реакції людей, тому зараз роблять подворові обходи з цими списками, виявляють людей, які проукраїнськи налаштовані. Разом з цим вони зараз розмістили об’яви в окупованому Криму, щоб набрати там «масовку» на ці дні, щоб люди звідти поїхали в інші регіони, й можна було показати, ніби там іде «виборчий процес». Крім того, вони вже зараз розповідають, що «можна голосувати за президента Росії з українськими документами». За всіма міжнародними стандартами й логікою, якщо за президента голосують громадяни іншої країни, то він буде нелегітимним", - каже Толоконніков. 

Нагадаємо, що раніше російські окупанти ухвалили рішення щодо проведення "виборів путіна" на лівобережжі Херсонської області достроково. Населенню тимчасово окупованої території дозволили навіть голосувати без російського паспорту, показавши українські документи. "Дострокове голосування" буде проходити на ТОТ Херсонської області з 27 лютого до 3 березня.

В Центрі національного спротиву повідомили, що окупанти планують посилити етнічні чистки на тимчасово окупованих територіях вже після проведення фейкових виборів. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів