Послаблень комендантської години в новорічну ніч у Херсоні не буде

Послаблень комендантської години в новорічну ніч у Херсоні не буде
Автор: Євген Веселов 31 Декабря 2022 13:40

У цьому році вільний Херсон уперше за багато років не поринув у новорічну святкову атмосферу. Через постійні обстріли у місті діє режим світломаскування, немає новорічної ілюмінації, у центрі міста та в мікрорайонах не встановлювали ялинки. Масове скупчення людей – це те, чого зараз намагаються не робити в Херсоні.

Не буде ніяких послаблень й до комендантської години на території Херсонської громади, продовжує діяти сухий закон. Принаймні станом на ранок 31 грудня повідомлень про зміни режиму комендантської години не надходило ні від міської, ні від обласної військових адміністрацій.

Тож, нагадуємо, що виходити з дому не можна з 19:00 до 6:30.

Як повідомляє поліція Херсонської області, працівники Управління превентивної діяльності посилили профілактичні заходи у період свят. Робота поліції спрямована на запобігання випадків порушень правил дорожнього руху, попередження хуліганських дій, недопущення нещасних випадків або травмування дітей.

З представниками закладів торгівлі поліцейські проводять бесіди та нагадують їм про недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Представникам торгівлі, в першу чергу на ринках, працівники поліції нагадують, що діє заборона на реалізацію феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск. Відповідно, правоохоронці реагуватимуть на такі випадки.

В інтерв’ю Інтерфакс-Україна голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що комендантську годину встановлюють військові адміністрації. Ці обмеження наразі не скасовувалися. Взагалі, у кожному регіоні встановлено свій період комендантської годин в залежності від оперативної обстановки. Тобто обмеження є і, відповідно, їх потрібно дотримуватися, незважаючи на святкові дні.

«У країні – воєнний стан, який передбачає низку обмежень. Люди мають це розуміти. Про які святкування у публічних місцях в комендантську годину в принципі може йти мова? У будь-якому разі ми будемо працювати по звичній схемі: якщо люди порушують комендантську годину, вони мають бути свідомі того, що їх може зупинити патруль для перевірки особи. Тому важливо мати з собою завжди документи. Якщо їх не буде, то для встановлення особи громадянина можуть доставити до підрозділу поліції. Чи хотілося б там у опинитися у новорічну ніч? Не думаю. Повірте, і нам би цього не хотілося. Але поліція зобов’язана перевірити тих, хто порушує комендантську годину», - наголосив Ігор Клименко.

Приєднуйтеся до нас:

Громадський транспорт у Херсоні ходитиме довше

Заповідник «Асканія-Нова» окупанти зареєстрували за російськими законами та призначили керівника з РФ

Як відома в Білозерці родина перейшла на бік ворога й отримала керівні «посади» в громаді

Як машини-роботи розміновують поля на Херсонщині (відео)

«Герої без зброї»: подружжя з Херсона збирає кошти на підтримку рятувальників міста