Понад 700 тис. гривень зарплати за неповний рік, соцвиплати і благодійна допомога: декларація заступника херсонського міського голови

Понад 700 тис. гривень зарплати за неповний рік, соцвиплати і благодійна допомога: декларація заступника херсонського міського голови

Автор: Дарина Лапіна 28 Апр. 2024 09:30

Віталій Бєлобров став заступником херсонського міського голови в квітні 2023 року. За неповний минулий рік на цій посаді він отримав 771 539 гривень зарплатні. Також йому були нараховані соціальні виплати та благодійна допомога. Про це свідчить декларація чиновника за 2023 рік, опублікована на сайті НАЗК. 

Заступник херсонського міського голови Бєлобров також є депутатом міськради Херсона від партії «Нам тут жити». В свої декларації за минулий рік він вказав одну квартиру, площею в 146.9 кв. м, яка знаходиться в Херсоні. Помешкання належить дружині чиновника-депутата Світлані. Нерухомість вона придбала в 2014 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше 2 млн річного доходу та виплати ВПО: декларація першої заступниці начальника Херсонської МВА

В декларації Бєлоброва також вказані три земельні ділянки. Всі вони знаходяться в Голопристанській громаді та належать його дружині.

Подружжя задекларувало дві автівки. Заступник херсонського міського голови водить Hyundai Tucson 2021 року випуску, який він придбав в тому ж році. Вартість автівки на дату набуття права становила 912 тисяч гривень. У власності дружини чиновника автомобіль марки Kia 2012 року випуску. Пані Світлана придбала його в 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже мільйон гривень зарплати за 2023 рік: що задекларувала директорка держархіву Херсонської області

В минулому році Віталій Бєлобров отримував дохід з декількох джерел. Так, на посаді заступника херсонського міського голови він заробив 771 539 гривень. Ще 112 914 гривень зарплати він отримав від Херсонської облдержадміністрації. Зауважимо, що до квітня 2023 року Віталій Бєлобров також займав посаду начальника управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської ОДА. 

Чиновник задекларував й інші грошові надходження. Так, 15 тисяч гривень соціальних виплат він отримав від департаменту праці та соцполітики Одеської міськради. Ще 31 875 гривень благодійної допомоги надійшло чиновнику від Благодійного фонду УКУ. Як сказано на сайті youcontrol, УКУ – це Український католицький університет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири автівки та гідроцикл: що задекларував заступник начальника Херсонської МВА Микола Яковлєв

Дружина чиновника в 2023 році також отримала благодійну допомогу, але від іншої організації – «Благодійного фонду «Запорука»». Сума виплат склала 8 тисяч гривень. Ще 6 тисяч гривень пані Світлана отримала від вищезгаданого департаменту праці та соцполітики Одеської міської ради. Заробіток Світлани Бєлобрової від заняття підприємницькою діяльністю у 2023 році склав 295 795 гривень.

Готівкою подружжя зберігає: 260 тисяч гривень – Віталій Бєлобров і 50 тисяч гривень – його дружина Світлана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад мільйон гривень зарплати за 2023 рік: декларація заступника начальника Херсонської МВА Антона Єфанова

Фото з відкритих джерел.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів