Понад 500 тисяч євро допомоги від Німеччини: у Нацполіції розповіли, як це посилить роботу щодо розмінування прифронтових територій

Понад 500 тисяч євро допомоги від Німеччини: у Нацполіції розповіли, як це посилить роботу щодо розмінування прифронтових територій

Автор: Ян Ярчук 09 Май 2024 15:30

Вибухотехнічні підрозділи Національної поліції України отримали від Уряду Німеччини 20 позашляховиків, загальна вартість яких – близько 550 тисяч євро.

Про це повідомили у Національній поліції України. Там додали, що автомобілі передадуть вибухотехнікам у прифронтові регіони. Їх використовуватимуть для транспортування особового складу, а також роботи на локаціях розмінування, де працюють зведені загони.

Як зазначив начальник Управління вибухотехнічної служби Нацполіції Володимир Хоменко, з початком великої війни німецькі колеги одні з тих, хто постійно підтримує Україну.

«Автівки допоможуть вибухотехнічним підрозділам активніше працювати та залучати більше груп вибухотехніків у поля для розмінування. Питання транспорту для нас завжди актуальне, бо автомобілі ламаються, потрапляють під ворожі обстріли, а місця, де ми працюємо, знаходяться поза дорогою», – прокоментував Хоменко.

Передано 18 авто Toyota Land Cruiser та два – Toyota Pickup.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Найважче на виїздах – бачити біль людей»: жінка-вибухотехнік, яка працює в поліції Одещини - про специфіку роботи 

«Цю допомогу ми передаємо через стабілізаційний хаб, який організований при федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини. Сьогоднішня допомога на близько 550 тисяч євро, а це 20 машин, які ми передаємо», – наголосив старший консультант з питань стабілізації Томас Шнайдер.

Також він додав, що у планах передати ще більше машин для Нацполіції, що частково фінансуватиметься спільно з ЄС.

Як повідомляла «Гривна», загалом на Херсонщині вже обстежено більш ніж 37% або 256 тисяч гектарів. Начальник ОВА Олександр Прокудін зазначав, що правобережжя Херсонщини планують розмінувати до кінця 2025 року.

Фото: Нацполіція України/фейсбук 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів