Письменник Віктор Вальд зробив Херсон знаменитим

На скільки наше місто стало більш відомим в усьому світі завдяки творчості херсонця Віктора Михайлова (письменницький псевдонім – Вальд) – питання, на яке ще належить відповісти. Але «знаменитості» серед читачів України Херсону однозначно додалося.

Всесвітньо відомий письменник,наш земляк і сучасник Віктор Вальд (Михайлов) роздає автографи під час презентації чергового роману про Херсонщину

У 2017 році наш земляк посів перше місце в міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» в найскладнішій номінації – «романи». Відразу ж книгу «Останній бій Урус-шайтана» великим накладом надрукувало найбільше видавництво країни – «Клуб Сімейного Дозвілля» (КСД).

У цьому творі події відбуваються зокрема й на території нинішньої Херсонщини, з чудовим описом природи та особливостей нашого краю. «Останній бій...» викликав фурор серед прихильників історичних романів і навіть був схвалений експертами до екранізації! У наступному романі автора «Меч Сагайдачного» так само багато місця відведено подіям на пониззі Дніпра. А ось в романі Віктора Вальда «Отаман», який вийшов останнім, розповідається про бурхливі події столітньої давнини. Разом із людьми серед «головних героїв» опинилися наші міста й села: Херсон, Каховка, Олешки, Скадовськ, Антонівка...

Завдяки таланту автора та видавництву КСД*, вищезазначені романи знайшли десятки тисяч читачів не лише в Україні, а й за кордоном. Наприклад, ось цитата з відгуку Якова Горжія, який уже 30 років живе в місті Денвер, штат Колорадо, США: «Я наважився Вас потурбувати, щоби Ви знали, що творчість земляків-письменників відома за межами України. Завдяки таким людям як Віктор Вальд, їх творчості, українці за кордоном мають нагоду підтримувати зв’язок із рідною землею та нашу спільну історичну пам’ять».

Побільше б таких ентузіастів як Віктор Михайлов, які закохані в рідні місця та популяризують Херсонщину, так і дивись – перетвориться наша земля на місце паломництва багатих туристів!

* згадані книги видавництва КСД українською мовою

Тэги:

Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів