Окупанти звільнили «керівницю» лікарні в Каховці Марину Яремченко, замість неї поставили Валентину Шкурат, яка привласнює ліки і залякує працівників закладу

7 квітня окупанти звільнили «в. о. головного лікаря Каховської центральної лікарні» Марину Яремченко, призначену лише півтора місяці тому. Замість неї вони тимчасово поставили Валентину Шкурат – колаборантку, яка працювала медичною директоркою і лікаркою КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Шкурат зараз займається привласненням ліків і залякуваннями працівників закладу. Через це тут почалась чергова хвиля звільнень.

Про це стало відомо Центру журналістських розслідувань з власних джерел.

Призначену в лютому так звану в. о. головного лікаря лікарні Марину Яремченко російські окупанти звільнили 7 квітня. Замість неї тепер тимчасово працює колаборантка Шкурат Валентина Іванівна, 26 листопада 1962 р. н. Вона працювала медичною директоркою і лікаркою КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», який загарбники «об’єднали» з КНП «Каховська центральна міська лікарня ім. родини Панкеєвих» і назвали «Каховською центральною районною лікарнею».

Валентина Шкурат отримала фейкову посаду заступниці головного лікаря з медичної частини в захопленій лікарні в лютому цього року. За словами мешканців Каховки, вона незаконно відбирає ліки з закладу і залякує лікарів та молодший медичний персонал.

«По суті, не Яремченко, а саме Шкурат керувала і продовжує керувати лікарнею. Через її погрози почали звільнятися лікарі. Валентина Шкурат постійно їздить до Генічеська за вказівками від окупантів і з їхньої подачі тероризує всіх підряд. В ній немає нічого людського», – розповіли джерела ЦЖР.

За їх словами, Валентина Шкурат приїхала до Каховки в 2014-2015 рр. з однієї зі східних областей України. Вона закінчила Луганський державний медичний університет, а її рідна сестра зараз нібито очолила одну з захоплених лікарень на Луганщині.

Шкурат стала вже четвертою ставленицею окупантів у Каховській лікарні за останні сім місяців. Першим був місцевий фармацевт Олександр Ірза. Наприкінці 2022 року він втік із міста і дорогою до Генічеська примудрився розбити службову автівку лікарні.

Другим фейковим керівником лікарні став Ігор Васильєв, який очолював КНП «Обласна лікарня «Хоспіс» Херсонської обласної ради. Однак він «покерував» недовго і його звільнили нібито за розкрадання майна закладу. Саме при Васильєві окупанти оголосили так звану евакуацію лікарні і закрили переважну більшість її відділень.

Як повідомляв ЦЖР, російські окупанти припинили прийом місцевих мешканців у Нижньосірогозькій лікарні Генічеського району Херсонської області. На початку лютого всіх пацієнтів вони терміново перевезли до сусідньої Іванівки, а тих, хто перебував у більш-менш нормальному стані – відправили додому. Через зупинення роботи лікарні в Нижньосірогозькій громаді вже померла літня жінка, якій не змогли надати своєчасну медичну допомогу.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів

Тэги:

Херсонщина

«Шериф» Старої Збур’ївки: «Окупанти оголосили мене терористом номер два та влаштували справжнє полювання»

Оголошено вироки ще двом колаборантам – жителям Станіслава та Правдиного

Полуницю з окупованої Нової Каховки везуть у Рязань

Юрій Антощук: «Херсонщина довгий час буде максимально депресивним регіоном. Сподіваюся, що помиляюся» (інтерв’ю)

Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»