Окупанти заявили про проблеми з електроенергією на лівобережжі Херсонщини через “евакуйоване населення обласного центру”

Російські окупанти визнали проблеми з електромережами на тимчасово окупованій частині Херсонщини. 

Так звана влада регіону заявила, що енергосистема лівобережжя працює на граничному рівні через експлуатацію електричних обігрівачів. 

“Наявна потужність енергосистеми населених пунктів Херсонської області не розрахована по постачання електроенергії для обігріва приміщень, у зв’язку з чим в даний час спостерігається робота об’єктів електроенергетики на граничному рівні”, – заявили в окупаційній адміністрації регіону. 

Знайшли рашисти й винуватців в цій ситуації. На думку окупаційної адміністрації, збільшення навантаження на електромережі окупованої частини Херсонщини відбувається через “евакуйоване населення” Херсона, яке було поселено в так званих “пунктах тимчасового розміщення” – туристичні бази, які не призначені для проживання у зимовий період. Для їх обігріву й використовуються електрообігрівачі. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: “Безкоштовне” вугілля в обмін на паспорт та гроші: яка ситуація з твердим паливом на лівобережжі Херсонської області

Таким чином окупанти самі зізналися, що не змогли забезпечити людей, яких вивезли з правобережжя Херсонської області, нормальними умовами для проживання. Другий момент, попри заяви про розвиток окупованої території, псевдочиновники не підготували об’єкти критичної інфраструктури до опалювального сезону. 

Тепер окупаційна адміністрація просить людей економити електроенергію. Простими словами, просять вимкнути обігрівачі та замерзнути в цих самих “пунктах тимчасового розміщення”. 

Нагадаємо, що раніше Центр національного спротиву заявив про дефіцит на тимчасово окупованій частині Херсонської області спеціалістів з енергетики. Не допомагають вирішити ситуацію й чисельні “гастролери” – енергетики з рф, яких кремль направляє в регіон в якості “шефської допомоги”. 

Варто додати, що на лівобережжя Херсонщини направили працівників “Тепломереж” з Рязані для роботи на об’єктах інфраструктури поки в самі Рязані населення страждає від постійних аварій на тепломережах.

 

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці