На ТОТ Херсонщини не вистачає енергетиків та рятувальників

На ТОТ Херсонщини не вистачає енергетиків та рятувальників

Автор: Іван Підлісний 09 Янв. 2024 17:10

Негода та різне зниження температури повітря призвели до аварійних відключень в електричних мережах на тимчасово окупованій частині Херсонщини. 

Як повідомляє Центр національного спротиву, зокрема, фіксуються відключення на мережах 150 кВ. В окупантів не вистачає фахівців для усунення проблеми. 

"В росіян брак працівників енергетичної галузі, а тому окупаційна адміністрація не може своєчасно реагувати на пошкодження. Відтак на Херсонщині та Запоріжжі низка населених пунктів без електроенергії. Більшість енергетиків лишило регіон після його захоплення, адже не підтримало окупацію", - повідомляє Центр національного спротиву. 

Ситуацію із електропостачанням підтвердили в Херсонській обласній військовій адміністрації. Про те, що цілі громади на тимчасово окупованій частини області наразі без світла повідомив речник ОВА Олександр Толоконніков в ефірі телемарафону. 

"Ми отримуємо повідомлення, що цілі громади без світла. По теплопостачанню і підвозу дров ситуація і була критична. Ніхто не займався цим. Люди пробують дзвонити на диспетчерську місцеву, щоб залишити заявки, але ніхто не бере слухавку", — розповів Толоконніков.

В Центрі національного спротиву також додають, що спостерігається недоукомплектування служб так званого "міністерства надзвичайних ситуацій" на ТОТ Херсонщини (аналог української ДСНС). 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів