Окупанти посилили репресії проти цивільного населення тимчасово окупованої Херсонщини

Репресійна машина країни-агресора на тимчасово окупованій частині Херсонської області набирає оберти. За інформацією Генштабу Збройних сил України, у Генічеську окупанти посилили тиск на місцеве населення.

“За наявною інформацією, потрапити “на підвал” стало в рази легше, так як місцеві колаборанти, бажаючи вислужитись перед РОВ, постійно здійснюють наклепи на громадян, проводять безпідставні перевірки”, – повідомили в Генштабі.

Також окупанти погрожують жителям Генічеську депортацією до сибіру та конфіскацією всього майна в разі відсутності паспорта рф. Інформацію Генерального штабу ЗСУ підтверджує Центр національного спротиву.

“Окупанти проводять обшуки нібито з метою виявлення зброї, але насправді використовують їх з метою залякування місцевих мешканців. Так, їм погрожують повторними обшуками у разі, якщо вони не отримають російський «паспорт»”, – повідомили в ЦНС.

Нагадаємо, що раніше кремлівське керівництво поставило каральним органам на окупованих територіях план із затримання українців. У москві оцінили, що чисельність українського “підпілля” складає близько 5 тисяч осіб.

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці