Окупанти почали евакуацію і в Запорізькій області

Окупанти почали евакуацію і в Запорізькій області

Автор: Євген Веселов 20 Октября 2022 11:51

Паніка, страх та очікування поразки охопили окупантів у Херсонській області. Нагадаємо, що в Херсоні створені окупантами «державні» установи перевезені на лівий беріг Дніпра, туди ж відправляють і зрадників та представників місцевої «влади». Також розпочалася евакуація місцевих жителів на інший беріг Дніпра. Про це заявив гауляйтер Володимир Сальдо.

Окупаційна влада має намір, як вони кажуть, «добровільно перемістити» приблизно 50-60 тисяч осіб. Евакуацію планується здійснюватися до російських регіонів - Крим, Ростовську область, Краснодарський край та Ставропілля.

Українська влада закликає жителів Херсонщини не піддаватись паніці, усвідомлювати всю небезпеку від такого вивезення, бо невідомо де та як окупанти планують розміщувати людей і як можуть використати біженців.

Як інформують, окупанти почали тікати також із Запорізької області. 19 жовтня з осередків компактного проживання російських військових і окупаційної «адміністрації» міста почали вивозити награбоване майно, інформує компанія «Енергоатом».

Так, було зафіксовано масове пограбування готелю «Скіфський» у Енергодарі. Рашисти виносили звідти й пакували в автобуси та вантажівки все що можна: телевізори, холодильники, меблі, чайники та інші побутові речі.

Така собі евакуація з пограбуванням, або фактично дозволене черговим указом Путіна мародерство під прикриттям введеного ним «воєнного стану» на тимчасово окупованих Росією українських територіях. Який передбачає вивезення цінностей з території, де Путін встановив якісь свої чергові незаконні правила.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів