Одеситам, чиє житло постраждало від обстрілів, обіцяють ваучери на будматеріали: про яку суму йдеться

Одеситам, чиє житло постраждало від обстрілів, обіцяють ваучери на будматеріали: про яку суму йдеться

Автор: Ян Ярчук 08 Июня 2024 19:00

Представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні повідомили про готовність розвивати новий проєкт в Одесі. Йдеться про ваучери на придбання будматеріалів для тих, чиє житло постраждало внаслідок російських обстрілів.

Це питання обговорювалося під час зустрічі представників Одеської міської ради та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Сторони  обговорили механізми допомоги одеситам, чиї будинки були пошкоджені внаслідок збройної агресії РФ, а також критерії визначення таких домогосподарств. Про це інформує Одеська міська рада.

Так, власникам пошкоджених домогосподарств надаватимуть ваучери в еквіваленті 250 доларів США. Їх одесити зможуть обміняти в торговельній мережі «Епіцентр» на будівельні матеріали для проведення першочергових ремонтних робіт. 

Актуальні списки одеська мерія надаватиме Міжнародній організації з міграції відповідно до результатів роботи оперативних штабів, які фіксують пошкодження в місцях влучання або падіння уламків – як попередніх, так і наступних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Одеській області зареєстровано 240 тисяч ВПО: найбільше з Херсона та Миколаєва

Коли саме проєкт запрацює наразі не повідомляється.

Також, як інформував наприкінці травня начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, загалом до Реєстру пошкодженого та знищеного майна внесено майже 3,3 тисячі житлових об'єктів регіону. У межах програми «єВідновлення» жителі Одещини отримали понад 41 мільйон гривень компенсації, понад 13 мільйонів гривень виплатили жителям Одеської громади.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів