Нідерланди допомагають громадам Херсонщини та Миколаївщини з водопостачанням

Нідерланди допомагають громадам Херсонщини та Миколаївщини з водопостачанням

Автор: Ян Ярчук 21 Апр. 2024 13:50

У чотирьох громадах на Херсонщині за підтримки Нідерландів реалізують проєкт з поліпшення водопостачання. Йдеться про Високопільську, Нововоронцовську, Херсонську та Чорнобаївську громади. 

Про деталі розповіли у Херсонські ОВА. Повідомляється, що днями відбулася зустріч заступника начальника Херсонської ОВА Дмитра Бутрія з представниками VNG International, під час якої обговорили етапи та терміни реалізації проєкту «Реконструкція систем водопостачання Херсонщини: негайні заходи та сталі рішення».

Цей проєкт планують реалізувати протягом квітня 2024 року – липня 2025 року, вартість становить близько 3 млн євро.

З урахуванням досвіду Нідерландів, розроблять бачення інтегрованого управління водними ресурсами Херсонської області, враховуючи збитки, завдані в результаті повномасштабного вторгнення Росії.
«На основі розробленого будуть реалізовані пріоритетні інфраструктурні рішення у сфері водопостачання, включаючи відновлення матеріалів та обладнання водоканалів, заходи з поліпшення якості питної води, облаштування сталих джерел живлення водопостачання»
, – інформують в Херсонській ОВА. 

Однак від проблем з водопостачанням страждають не лише громади Херсонщини, а й у сусідній області. «Гривна» вже неодноразово писала про подібні проблеми, що існують в Миколаєві та громадах області, зокрема у селі Снігурівської громади працюють над відновленням питного водопостачання.

Днями з допису голови Снігурівської міської військової адміністрації Івана Кухти у телеграм стало відомо, що проблемами Снігурівки зацікавилися й партнери з Нідерландів. Він повідомив, що з робочим візитом у селі перебували засновник та голова правління нідерландського благодійного фонду «LifeLine Ukraine» Єрун Кеттінг, член правління фонду Ваутер Холландер та координатор UNIСEF піднаціонального кластера з водопостачання, санітарії та санітарії Міріам Клінкенберг.

Одна з тем, що порушили під час зустрічі – водопостачання для місцевого населення.

В ході зустрічі було обговорено широкий спектр проєктних ідей, запропонованих нами задля поліпшення якості життя жителів Снігурівщини та відновлення інфраструктури. Однією з ключових тем було питання відновлення та модернізації систем водопостачання у наших населених пунктах, що є важливим аспектом забезпечення комфортних умов проживання для мешканців громади. Невпинно продовжуємо роботу з іноземними партнерами, щоб забезпечити необхідну допомогу та реалізувати спільні проєкти з відновлення та розвитку нашої громади”, – зазначив голова Снігурівської МВА.

Головне фото ілюстративне, Херсонський водоканал

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів