Не видадуть атестат, а батьків – на підвал: школярів на окупованих територіях змушують носити російську символіку

Не видадуть атестат, а батьків – на підвал: школярів на окупованих територіях змушують носити російську символіку

Автор: Ян Ярчук 02 Май 2024 18:00

Мало того, що російські окупанти змушують українських дітей на тимчасово окупованих територіях відвідувати так звані російські школи, так ще й зобов’язують у примусовому порядку носити георгіївські стрічки. Окупанти не лише чинять тиск, а й прямо погрожують як дітям, так і батькам.

Активісти руху «Жовта Стрічка» повідомляють про такі випадки в тимчасово окупованих Генічеську та Мелітополі.

«Якщо хтось зі школярів відмовляється надягнути георгіївську стрічку, то погрожують відмовою видати атестат, а їх батькам – «підвалом», – пишуть активісти.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Мелітополі окупанти незаконно паспортизують дітей, які залишилися без батьківського піклування 

Росіяни постійно намагаються нав’язати жителям тимчасово окупованих територій свою окупантську символіку, змушують ходити в російські школи та вивчати історію за українофобними підручниками. Все це для того, аби таким чином штучно прищепити любов до Росії. Але жителі ТОТ як ніхто інший знає, що собою представляє ця країна і її режим.

Подібну практику примусу щодо носіння георгіївських стрічок окупанти використовують й на інших територіях ТОТ, зокрема так було й в АР Крим.

Зауважимо, що в Україні використання радянської символіки заборонене законом, зокрема це стосується й георгіївських стрічок.

Фото ілюстативне, з відкритих джерел

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів