На які медзаклади найбільше скаржаться миколаївці

На які медзаклади найбільше скаржаться миколаївці

Автор: Ганна Власенко 19 Сентября 2023 12:03

У липні під час візиту на Миколаївщину президент відвідав медзаклади області. Він розкритикував стан місцевих лікарень. Згодом у Миколаївській ОВА створили анонімний канал для скарг громадян на стан медзакладів. 

Як пише Nikcenter жителі Миколаївської області здебільшого скаржилися ОВА на три такі медустанови: дитячу клінічну лікарню, центр онкології та міську лікарню Миколаєва №5. 

Як повідомили виданню Nikcenter в управлінні охорони здоров’я Миколаївської ОВА, за півтора місяці комісія отримала понад 300 звернень, з яких близько 200 – безпосередньо стосувалися проблем у медзакладах.

В облуправлінні здоров’я заявили, що у більшість скарг місцеві жителі незадоволені умовами перебування у стаціонарних відділеннях та якістю роботи медперсоналу.

Також миколаївці повідомляли про відсутність у медзакладах ліків, які гарантуються пацієнтам державою. В деяких лікарнях миколаївцям доводилося сплачувати за ліки чи послуги, які забезпечуються за рахунок бюджету. Однак, як стверджують в управлінні охорони здоров’я, такі скарги надходили без зазначення назв медичних закладів.

Зазначається, що наразі після перевірок скарг нікого з керівництва медзакладів не звільнили. А у Миколаївській ОВА стверджують, що кадрові рішення будуть робити після шансу на виправлення помилок. 

“Встановлюється постійний контроль за поступовим створенням комфортних умов перебування пацієнтів. Керівникам та власникам лікарняних закладів наполегливо рекомендовано до кінця року виправити недоліки, на які є фінансова спроможність”, – повідомили у облуправлінні охорони здоров’я.

на фото:Володимир Зеленський в палаті Миколаївської обласної дитячої лікарні 27 липня 2023р., фото пресслужби Президента

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів