На ТОТ Херсонщини окупанти планують проводити

На ТОТ Херсонщини окупанти планують проводити "вибори путіна" протягом трьох днів

Автор: Іван Підлісний 10 Декабря 2023 13:55

Російський центрвиборчком ухвалив рішення щодо проведення "виборів президента рф" на тимчасово окупованій території Херсонської області протягом трьох днів. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

Імітація "виборчого процесу" призначена на 15, 16 та 17 березня. Основний день "голосування" - 17 березня. Як зазначає Центр національного спротиву, на росії “вибори” президента це пропагандистська формальність.

"Результат цих виборів” визначений заздалегідь, адже на росії відсутнє громадянське суспільство й весь процес контролюється кремлем. Єдиною ціллю “виборів” є продемонструвати явку, а отже задекларувати підтримку курсу фюрера. Проте на ТОТ місцеве населення ігнорує цей фарс й традиційно росіяни вимушені вдатись до клоунади аби приховувати відсутність явки. Так, й цього разу вибори планують розтягнути на кілька днів з голосуванням за місцем проживання, щоб пояснити порожні “дільниці для голосування”, - пише Центр національного спротиву. 

Варто додати, що очільник держави-агресора володимир путін під час чергового пропагандистського заходу на росії заявив про наміри балотуватися на майбутніх так званих "виборах". 

Інститут вивчення війни в своєму звіті зазначає, що кремлівська партія "єдина росія" є ініціатором висунення путіна "незалежним кандидатом", а ініціативна група диктатора з передвиборчої кампанії включає людей із різним походженням та виборцями, щоб створити імідж широкої підтримки. 

"До ініціативної групи Путіна з передвиборчої кампанії входять секретар «єдиної росії» Андрій Турчак, голова «Молодої гвардії єдиної росії» Антон Демидов та інші діячі з армії, мистецтва, медицини та спорту. Турчак заявив, що партія «єдина росія» і її громадський рух «Всеросійський народний фронт» організують процедури, необхідні для висунення Путіна, включаючи збір підписів і проведення його виборчої кампанії", - пише ISW. 

Як раніше повідомляла "Гривна", в рамках підготовки до виборчого фарсу на тимчасово окуповані території прибув кремлівський чиновник Андрій Ярін, який очолив передвиборчий штаб путіна.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів