Очільник передвиборчого штабу путіна прибув на тимчасово окуповані території України

Очільник передвиборчого штабу путіна прибув на тимчасово окуповані території України

Автор: Іван Підлісний 06 Декабря 2023 13:20

На тимчасово окупованих територіях України російські окупанти продовжують підготовку до чергового фарсу - так званих "виборів президента рф". 

Де-факто, це імітація виборчого процесу з метою легітимізації диктатури путіна та намагання показати інтеграцію "нових регіонів" в росію. Як стало відомо Центру національного спротиву, в рамках підготовки до виборчого фарсу на тимчасово окуповані території прибув кремлівський чиновник Андрій Ярін. 

Останній очолив передвиборчий штаб путіна. За даними порталу НАЗК Ярін займає посаду начальника управління з внутрішньої політики адміністрації президента росії. У 2018 році на минулих "виборах путіна" він відповідав за роботу штабу. Офіційного посада Яріна звучала як "керівник апарату". Від початку повномасшатбного вторгнення на Андрія Яріна наклали санкції Україна, Великобританія, Канада, США та Європейський Союз. 

Як повідомляє Центр національного спротиву, завданням кремлівського чиновника є налагодження роботи “виборчих комісій” й підготовка до фальсифікацій та забезпечення хоча б мінімальної явки. Цей процес проходить при зменшенні і не без того підтримки путіна та окупації через зростання соціально-економічне напруження, росту цін, відсутність опалення, електропостачання та навіть затримки зарплат так званим чиновникам окупаційних адміністрацій. 

Нагадаємо, що на росії "вибори" президента рф заплановані та 17 березня наступного року, які зазвичай називають "виборами путіна". Як раніше повідомляла "Гривна", на ТОТ Херсонщини рашисти вже почали підготовку до цього шоу, визначивши кількість бюлетенів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів