На ТОТ Херсонщини бюджетників змушують здавати кров для поранених окупантів

На ТОТ Херсонщини бюджетників змушують здавати кров для поранених окупантів

Автор: Дарина Лапіна 01 Июня 2024 18:30

На ТОТ Херсонщини колаборанти організували працівників бюджетної сфери для здачі крові. Для цього мобільний комплекс забору донорської крові їздить по районних центрах.  Потреба у донорській крові виникла через великий наплив у місцеві лікарні поранених окупантів.

Як повідомляє Центр національного спротиву, робиться це у кращих кремлівських пропагандистських традиціях. Донорами показово стають усі без виключення працівники окупаційних адміністрацій, після них обов’язково вчителі.

Зараз на тимчасово окупованих територіях України ворог переповнив усі  госпіталі та лікарні своїми пораненими. Така ж ситуація і в окупованому Криму. Тут кремлівські підопічні продовжують обмежувати цивільне населення у можливості отримати медичні послуги, адже все більше лікарень півострова переорієнтовуються у військові шпиталі.

До слова, в квітні цього року ми повідомляли, що жителів ТОТ Херсонщини окупанти кликали до медзакладів здавати кров, начебто задля отримання інформації про стан імунітету та наявність антитіл до інфекційних захворювань. Кампанію масової здачі аналізів пояснюють участю лівобережної Херсонщини в проекті роспотрєбнадзору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів лівобережної Херсонщини окупанти заманюють здавати кров, щоб перевірити імунітет – та навіщо їм це насправді?

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів