На тимчасово окупованій частині Херсонщини росіяни посилять етнічні чистки

На тимчасово окупованій частині Херсонщини росіяни посилять етнічні чистки

Автор: Іван Підлісний 14 Февр. 2024 19:00

На тимчасово окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей росіяни планують посилити етнічні чистки. Про це заявили в Центрі національного спротиву. 

За даними ЦНС, розпочнуться відповідні заходи після проведення фейкових виборів президента рф. Сам процес поділено на кілька етапів. 

"Перший етап – проведення системних фільтраційних заходів задля витіснення патріотично налаштованого населення.  На другому етапі росіяни будуть масово депортувати українців на територію рф, таким чином змінюючи етнічний склад українських територій. На місце українців окупанти планують етнічних росіян. Причиною тому є ускладнення реінтеграції тимчасово окупованих територій після деокупації", - повідомили в Центрі нацспротиву. 

Як раніше повідомляла "Гривна", окупаційний виборчком заявив про проведення подомового обходу на ТОТ Херсонщини перед псевдовиборами. Таким чином, окупанти хочуть посилити тиск на цивільне населення та примусити жителів брати участь у фарсі навколо легітимізації диктатури володимира путіна. 

Нагадаємо, що раніше російські окупанти ухвалили рішення щодо проведення "виборів путіна" на лівобережжі Херсонської області достроково. Населенню тимчасово окупованої території дозволили навіть голосувати без російського паспорту, показавши українські документи. "Дострокове голосування" буде проходити на ТОТ Херсонської області з 27 лютого до 3 березня. 

За словами очільниці окупаційного виборчкому Марини Захарової, мобільні групи будуть організовувати "голосування" на придомових територіях та інших місцях. Основний день "виборів" призначено на 17 березня.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів