На тимчасово окупованій частині Херсонщини рашисти вигадали нову схему обкрадання фермерів

На тимчасово окупованій частині Херсонщини рашисти вигадали нову схему обкрадання фермерів

Автор: Іван Підлісний 30 Сентября 2023 17:00

Окупанти з так званих "адміністрацій" на тимчасово окупованій частині Херсонської області вигадали нову схему обкрадання фермерів. Про це повідомив Центр національного спротиву. 

Там ворог створив прокладку під назвою "Херсонський агропромисловий кластер". Ця компанія, підконтрольна гауляйтерам, проводить закупівлю зернових та олійних культур у місцевих виробників. Далі продукція передається дотичним до окупаційної влади структурам, які перепродують її за ринковими цінами й забирають різницю.   

"Зауважимо, в Україні є вільний ринок агропродукції, де кожен фермер реалізує продукцію за ринковими цінами. Натомість окупанти змушують фермерів здавати продукцію за безцінь", - повідомили в Центрі національного спротиву. 

Раніше про передачу сільськогосподарських земель аграріям з рф повідомив заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. За його словами, ділянки відбирають у тих фермерів, які не погодились на співпрацю з росіянами та їхніми ставлениками на тимчасово захоплених територіях.

Тим часом, "суди" на окупованій частини Херсонської області розпочали роботу з відбирання земель та бізнесу в тих осіб, які відмовілися від співпраці з рашистами.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів