Автор: Марина Поліщук 12 Июня 2022 19:53

На святкування дня росії окупанти завезли в Херсон гастролерів і отримали «привіт» від місцевих партизан

Про намагання окупантів створити картинку для пропагандиських ЗМІ, ніби Херсон і Херсонщина радо святкують день росії, Гривна.UA вже писала.

А ось іще одне підтвердження фейковості новини про "велику кількість херсонців", які нібито прийшли на святкування. Жителька Херсона Анастасія розповіла цікаві подробиці "Українській правді".

«На вулиці Театральній, що в центрі міста, стояли три автобуси завезених людей — вони їх навіть не додумалися сховати. Звичайних херсонців туди взагалі не пускали, це була тусовка "для своїх". У сквері було дуже багато пенсіонерів, грали пісні з радянських фільмів.

Пізніше, коли вони розходилися, ми побачили, що серед них було багато людей з інвалідністю – припускаю, що їх привезли з якихось інтернатів. І це знов таки були не херсонці – ми чули, як вони розмовляють, у них сильний російський акцент, вони багато "акають"», – розповіла Анастасія.

За словами херсонки, дорогою зі скверу до центральної вулиці Ушакова ці люди викидали у смітники прапорці росії.

Натомість херсонські патріоти у свою чергу "привітали" окупантів правильною символікою - українською і вкотре показали, що не мають наміру миритися з новою реальністю.

У день росії, який держава-агресор святкує 12 червня, жителі окупованих Херсона та Каховки залишили "привітання" місцевим окупантам і колаборантам, пише "Уніан". На вулицях окупованих міст з'явилися синьо-жовті стрічки й патріотичні написи, а також звернення на адресу голови окупаційної адміністрації Херсона Володимира Сальдо (на фото).

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Олександр Вілкул: «Херсонці, рідні, тримайтеся. Переможна українська армія вас визволить. Скоро»

«У нас, у херсонців, назавжди зламана психіка»: евакуйована з Херсона активістка розповіла про життя в окупації

Росіяни планують красти електроенергію українського Півдня