На Одещині перевищено епідпоріг: скільки шкіл перевели на дистанційне навчання

Епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на Одещині перевищено на 3%. За минулий тиждень, у порівняні з попереднім, рівень захворюваності зріс на 7,8%. У зв’язку з цим в області деякі навчальні заклади тимчасово переведені на дистанційне навчання.

Про це сьогодні, 18 лютого, повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Там же зазначили, що наразі епідемічний процес з грипу та ГРВІ в області відповідає середньому рівню інтенсивності.

Так, за даними моніторингу центру, більшість захворілих – діти. Найбільш вразливою категорією є школярі віком від 5 до 14 років. Госпіталізовано до стаціонарів 271 особу, що складає 2% від загальної кількості захворілих і серед них переважають діти (82%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Симптоми та лікування грипу: відповіді на 8 найпоширеніших запитань

 У зв’язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів на Одещині деякі навчальні заклади запровадили карантин.

За інформацією Департаменту освіти і науки Одеської ОДА, всього по області тимчасово переведено на дистанційний формат 1389 класів в 110 закладах освіти (Одеський район – 43 заклади, Березівський – 13, Б-Дністровський – 8, Болградський – 7, Ізмаїльський – 12, Роздільнянський  – 11). На дистанційку перейшли також 5 закладів професійно-технічної освіти (306 учнів). Крім того, закрито 3 групи у закладах дошкільної освіти.

Всього на дистанційному навчанні перебуває 29 302 учні, що складає 11,7% від загальної кількості учнів.

Коли навчальний заклад закривають на карантин

В Одесі закрито на карантин 144 класи і 1 школу. Про це 17 лютого повідомила директорка департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Вона зазначила, що закрити клас чи групу у навчальному закладі на карантин адміністрація закладу мусить, якщо хворіє 20 відсотків учнів класу чи групи. Якщо цієї відмітки досягає кількість хворих учнів закладу – мають закрити весь заклад.

«Тому дуже важливо повідомити класному керівнику чи вихователю, що дитина хворіє. Ми розуміємо, що досить велика кількість дітей і дорослих лікуються самостійно і не попадають в статистику по захворюваності. У школі і садочку мають орієнтуватись не на довідки, а на свідчення родини. Якщо ви повідомите, що дитина хворіє – це врахують», – підкреслила Олена Буйневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині за рік через напади тварин постраждали понад 4 тис. людей

Фото ілюстративне, shutterstock.com.

Пов'язані записи

Зеленський змінив голову Долматівської СВА на Херсонщині

Президент України Володимир Зеленський змінив голову Долматівської сільської військової адміністрації.  Новою очільницею СВА було призначено Ларису Бортовик. Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Офісу Президента.  Що відомо про нову голову Долматівської…

Ворожі БпЛА вбили жінку у Степанівці та поранили чоловіка у Херсоні: як минув день на Херсонщині

Російські воєнні злочинці продовжують обстрілювати населені пункти Херсонщини. Внаслідок сьогоднішніх ворожих ударів одна людина загинула, ще одна отримала поранення. Крім того, до лікарів за допомогою звертались жителі області, які постраждали…