На лівобережжі Херсонщини ворог ховається за мирним населенням

На лівобережжі Херсонщини ворог ховається за мирним населенням

Автор: Іван Підлісний 13 Февр. 2024 13:30

Сили оборони півдня повідомили про втрати ворога на лівобережжі Херсонської області за минулу добу. 

За словами речниці ОК "Південь" Наталії Гуменюк, наразі підтверджено ліквідацію понад 40 окупантів. Ворог втрати також три міномети та станцію радіоелектронної боротьби. Відомо про знищення трьох російських польових складів з боєприпасали та два укриття окупаційної армії. 

Гуменюк зазначила, що Силам оборони досить складно працювати по ворогу на лівому березі через те, що росіяни переховуються за мирним населенням. Зокрема, окупанти розміщують свою техніку серед будинків цивільних жителів. 

Генштаб ЗСУ повідомив, що вчора російська армія двічі намагалася штурмувати позиції українських захисників на Херсонському напрямку, зазнавши втрат. Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону додала, що штурми окупантів не підтримуються бронетехнікою. 

«Втративши дуже багато одиниць на початкових етапах, зрозумівши, що за присутністю наших підрозділів є дуже потужна контрбатарейна боротьба, то вони зупинили використання бронетехніки», - відзначила Гуменюк. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що російські окупанти мають проблеми з формуванням штурмових груп для атак на плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини..

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів