Автор: Євген Веселов 22 Сентября 2022 16:28

На Бериславщині окупанти жорстоко вбили батька священика-волонтера

На Бериславщині окупанти жорстоко вбили батька священика-волонтера
експерт Сергій Данилов

Спроби встановити «руський мір» на тимчасово окупованих територіях Херсонської області супроводжуються масовим терором окупантів над місцевими мешканцями. Всупереч картинки «щасливого» життя, яку розповсюджують російські пропагандистські канали, окупаційна влада влаштовує катівні, викрадає людей і часто після знущань вбиває їх.


Часто такі розправи влаштовують солдати російських окупаційних військ суто для залякування мирних мешканців і встановлення атмосфери страху. Всю країну облетіли жахлива історія, коли в червні російські військові вдерлися на подвір’я родини Ланевичів - 52-річного Сергія та його 50-річної дружини Світлани. В результаті вони розстріляли подружжя впритул на очах переляканої матері.


В серпні у погребі власного будинку в тимчасово окупованому смт Архангельське Бериславського району знайшли вбитими подружжя Павленків. Чоловіка і жінку вбили ввечері 23 серпня. Валентина Павленка вбили пострілом у голову, а під його тілом лежала вбита дружина Лариса. До цього до їх дому тричі вривалися окупанти. Розповіли про це їх сусіди, мешканці селища Архангельське.


Терор триває і далі. У селищі Тягинка, що на Бериславщини, у вересні цього року окупанти зарізали батька священика. Про це розповів експерт Сергій Данилов:


«Жахи окупації. У Тягинці сталася страшна подія. Окупанти зарізали чоловіка, перерізали горло.
Коли виявили це люди, зайшовши в житло, відразу приїхала окупаційна поліція. Почали опитувати людей. Але, як тільки побачили напис на дзеркалі, бігом стали стирати, щоб менше свідків це побачило.
Син вбитого був священиком, на не зайнятій ворогом території на півночі області. Займався гуманітаркою, возив з Кривого Рогу».


Кожна така історія викликає гнів і скорботу. Окупанти забирають життя кращих – доброзичливих, працьовитих людей, які б ще так багато могли дати своїй країні. Кожним таким жорстоким вбивством вони намагаються залякати наших громадян, а насправді показують лише свою слабкість та нездатність зламати людей.

Приєднуйтесь до Телеграм-каналу «Херсонська Гривна»

Приєднуйтеся до нас:

День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

«Маленькими кроками звільняємо села, але кожна перемога полита кров'ю». Репортаж з передової на Херсонщині

Від мирного життя — спогади у фотоальбомі. Історія переселенців із села Таврійське на Херсонщині

На окупованій Херсонщині хірург торгує на ринку, аби не лікувати окупантів

«Знайти координати й вдарити по них»: як 18-річна жителька Херсонщини вираховує окупантів (фото, відео)