Музей кораблів та зелені простори: представлено концепцію відновлення суднобудівного заводу в Миколаєві

Музей кораблів та зелені простори: представлено концепцію відновлення суднобудівного заводу в Миколаєві

Автор: Ян Ярчук 23 Июня 2024 09:30

У межах онлайн-форуму «Mykolaiv blue&green economy» було презентовано концепцію ревіталізації миколаївського суднобудівного заводу.

Над проєктом працювали фахівці італійської дизайнерської та архітектурної компанії One Works, про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

«Ми намагалися з усіх сторін подивитись на майбутнє старішого суднобудівного заводу нашого міста, зберегти суднобудування і закласти його розвиток з урахуванням світових тенденцій в цій сфері, що спираються на високотехнологічне виробництво і створення кластерів», – прокоментував керівник експертної групи з розробки концепції Ігор Лисицький.

Італійські архітектори зосередились на збереженні історичних будівель на території заводу, а також відновленні вже існуючим споруд і створенні зелених просторів.

Передбачені майданчики для малого суднобудування, стоянка катерів і яхт, комплекс технологічного парку, музей кораблів просто неба, офісні й житлові будинки. А ще – театр і канатна дорога, що з’єднає обидва береги річки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині відкрили готель для комах: де і навіщо (фото)

Щодо кранів, то їх архітектори пропонують зберегти і підсвітити, як своєрідні маяки.

Також «Гривна» розповідала, що у межах форуму було презентовано ще два проєкти: прибережний громадський простір та морський індустріальний парк.

Головне фото: проєкт миколаївського суднобудівного заводу, Миколаївська міська рада

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів