Міст через дамбу Каховської ГЕС став непроїзним
Фото: uhe.gov.ua

Міст через дамбу Каховської ГЕС став непроїзним

Автор: Євген Веселов 10 Августа 2022 15:20

10 липня з'явилася інформація про ще одну влучну атаку Збройних сил України в районі мосту через дамбу Каховської ГЕС. Про це повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Херсонська ОДА:

«ЗСУ вдарили по мосту в районі Каховської ГЕС, після чого міст став непридатним для використання».

Нагадаємо, що до цього 8 серпня Збройні сили України вдарили по Антонівському й Каховському мостах. Про це тоді повідомила начальниця об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк:

«Відпрацьовано той самий вогневий контроль, який ми тримали вже кілька діб на цьому напрямку. Він має свої результати, він має влучення - достатньо поважні - як по Антонівському, так і по Каховському мостах», - зазначила вона.

Встановлення остаточного вогневого контролю ЗСУ над шляхами постачання російських окупаційний військ триває.

На даний момент непридатним для проїзду є Антонівський автомобільний міст, пошкоджені Антонівський залізничний міст та міст через річку Інгулець у Дар’ївці. Єдина можливість добратися на інший берег Дніпра – це понтонна переправа, пропускна здатність якої 30 машин за раз.

Тим часом триває евакуація росіян з Херсона та Криму. У напрямку від Сімферополя до Керчі утворилися 100-кілометрові затори.

Росіяни тікають через Керченській міст, який генерал Марченко назвав обов’язковою ціллю для знищення, щоб відрізати російську армію від постачання та почати звільнення півдня України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів